Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendeztek már nektek meglepeté...

Rendeztek már nektek meglepetésbulit?

Figyelt kérdés
nekem ma:)annyira meglepődtem:)nem számítottam rá és nagyon jól esett:)
2011. ápr. 4. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, a 16. és a 18 születésnapomon :]
2011. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, mikor Angliából költöztem haza. A főnököm és egyben legjobb barátom csinált egy hatalmas bulit, az összes barátom ott volt, és titokban tudták tartani.


Én is sokat csináltam már, nagyon szeretek meglepetésbulit szervezni. :)

2011. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem még soha, de nagyon örülnék neki, szerintem bőgnék a meghatottságtól.
2011. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A 18. szülinapomon. Egész nap senki se mondta(a szüleimen kívül), h boldog szülinapot, egy üzit se kaptam és én kicsit(nagyon) megbántva éreztem magam.

Szombati nap volt és egy győztes meccs után(kosarazok) a buszról szálltam le. 3 taxi volt a parkolóban, ami az edző elmondása szerint ránk vár, mert egy ilyen meccs után megérdemeljük, hogy haza vigyenek minket. Beszálltunk(az edző is jött), de nem hazafelé indultunk. Nekem nem esett le semmi. A 3 taxi egy helyen megállt és mondták, hogy megérkeztünk. Én nem értettem semmit, de kiszálltam és mentem a többiek után. Megálltunk egy sötét sátor előtt. Előreküldtek, hirtelen fény és kiabálás, hogy meglepetés. Aztán 27 ember összefonódott egyetlen baráti ölelésben.

A buli nagyon jól sikerült, soha nem felejtem el.

2011. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nekem a 18. születésnapomra csinálta a barátom. Elvitt délután moziba. Jöttünk hazafelé aztán mondja hogy ő este ki szeretne menni szórakozni(elő is vette a telefonját hogy szól az egyik haverjának(ez volt a jel hogy közeledünk)). Én meg tök csalódott voltam hogy nem velem lesz. Haza értünk és az összes barátom ott várt. Hát én is küszködtem a könnyeimmel.
2011. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem is a 18.volt:)
2011. ápr. 4. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:

szerencsére nem. én nem annyira szeretném, nem szeretek annyira a figyelem középpontjában lenni.

viszont voltam már meglepetésbulin többször is, és mindig nagyon jól sikerült, teljesen oda volt meg vissza az ünnepelt :)

2011. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, de én mindent megsejtek, ezt is...azért meglepetés volt, mert nyilván nem tudtam h kik lesznek ott, milyen lesz, szuperül éreztem magam. Sírni nem sírtam, de mások meglepi buliján érdekes módon mindig elérzékenyülök:D
2011. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
arra se képesek hogy felköszöntsenek a szülinapomon.a másik az hogy ők elvárják hogy nekik toronyórát lánccal nekem meg egy tetves smst nem tudnak küldeni
2011. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A 21. szülinapomra, ami egyben a búcsú bulim is volt, mert rá egy hétre mentem ki külföldre néhány hónapra.

Nagyon jólesett és tényleg meglepetés volt...sikerült is elérzékenyülnöm:))

22L

2011. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!