Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak még hozzá ehez?

Írjak még hozzá ehez?

Figyelt kérdés

Bocsi tudom, hogy nem ide tartozik a kérdés, de itt vannak a normálisabb emberek. Nos 18éves lány vagyok most végzek a középiskolával és életrajzot szeretnék írni. Eddig ennyire jutottam.

Név: ----


Lakcím: ----


Telefonszám: -----


Cél: Mivel most végeztem az iskolával az elsődleges célom, hogy olyan munkahelyet találjak, ahol jól érzem magam, emberekkel foglalkozhassak, és segíthessek nekik, hogy jó környezetben végezhessék hobbijukat/munkájukat.


Rólam: Alapvetően egy mosolygós vidám lány vagyok, ami úgy gondolom elég fontos, ha valaki emberekkel körülvéve dolgozik. Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezem.


Tanulmányok:


Széchenyi István Gyakorló Kereskedelmi SZKI. 2007-2011



mit írhatnék még bele? nem dolgoztam még soha..:D

+egy fénykép van még


2011. ápr. 6. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

versenyek, nyelvtudás, jogosítvány. stb. ECDL. ilyeneket.

ja, és születési dátum, hely is kellene szerintem

2011. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jajj tényleg köszönöm :) valaki még valamit?
2011. ápr. 6. 15:31
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha munka gyakorlat/tapasztalatod nincs meg, nyugodtan odairhatod az elet tapasztalatodat. Pl, ha idosekkel szeretnel dolgozni/foglalkozni, akkor megemlitheted nagymamat, akirol gondoskodol, kapcsolatod van vele, vagy a szomszed nenit is.
2011. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

A célt és a rólam-ot bővitsd még ki, ez nagyon kevés.

Kapásból csak ennyi jutott eszembe, pedig én még tanultam is erről, hogy hogy kell önéletrajzot írni, de hál'isten soha nem kellett még alkalmaznom.

2011. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, írhattok még.. :)
2011. ápr. 6. 15:37
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Még azt is írd bele, hogy milyen szakon végeztél, esetleg az általános iskoládat, ott is a tagozatot.

A célba még mehetne valami iskola is.

2011. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mosolygos, szerintem ennek nem kell lenned, de kituno problema megoldonak, vevoszolgaltatasnak, annak igen. Higgadt termeszetunek is, ha emberekkel akarsz foglalkozni.
2011. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt azért írtam mert recepciós munkára jelentkezem.. gondoltam előny :)
2011. ápr. 6. 15:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. De, nagyon sok mosolygos lany van, akiknek halvany f.nguk sincs, hogy kell emberekkel banni. Szerintem vigkedelyu szerencsesebb kifejezes ide.
2011. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

: Alapvetően egy kedves, mosolygós, vidám lány vagyok, ami úgy gondolom elég fontos, ha valaki emberekkel körülvéve dolgozik. Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezem. Általában nagyon jól kijövök fiatalokkal és idősekkel egyaránt. A higgadtság és a türelem is jellemez. Nem dohányzom.

alakul?:D

2011. ápr. 6. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!