Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítenétek ki, hogy...

Hogyan derítenétek ki, hogy kié a telefonszám? (tudakozó szerint titkos)

Figyelt kérdés
Van valami ötlet, hogy ha felhívom (hívószám nélkül), akkor mit kérdezzek, hogy megmondja a nevét? Mert az, hogy "halló, kivel beszélek?" arra tuti nem fogja megmondani.
2011. ápr. 7. 08:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Mondd, hogy Jónapot kívánok, Elektromos Művektől xy vagyok, Kovács Gizellával szeretnék beszélni. Válasza: Nem Kovács Gizella vagyok. Mondod, hogy ez a telefonszám van megadva, és reagálni szeretnénk egy levelére.... Hátha megmondja a nevét. :)
2011. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Felhívod/felhívatod valakivel rejtett számról vagy fülkéből. Optimális esetben úgy kezdi, hogy "tessék, xy vagyok" (legalábbis ez lenne az alap ismeretlen hívás esetén) Ha nem, akkor megmondod, hogy "elnézést Kovács Józsefet keresem" erre remélhetőleg csak megmondja, hogy ő nem az, hanem xy. :)
2011. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%

ez nem szép dolog!

Kérdezd meg kerek perec hogy mi a neve mert tudni szeretnéd!

Az igazság nem fekszik?

2011. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hú, de izgulok. Köszi a tippeket! Ezek szerint ha nem mondja bele rögtön a nevét, akkor egy kamu nevet mondjak és arra hátha megmondja.
2011. ápr. 7. 08:51
 5/27 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy ez szép, vagy nem szép dolog? Vagy, hogy nekem ez milyen okból fontos? Inkább azt hiszem, hogy velem csinálnak egy nem szép dolgot a hátam mögött, ezért szeretném tudni a nevet.
2011. ápr. 7. 08:52
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok, XY vagyok, erről a számról volt egy nem fogadott hívásom.

Vagy ami még egyszerűbb: felveszed, amikor csörög és akkor bemutatkozik.


(Megjegyzem, én sosem mutatkozom be a mobilomon, ha idegen szám hív. Mivel én sem vagyok benne a tudakozóban, szerintem jogom van hozzá, hogy csak az hívjon, akinem megadom a számom. Azokét viszont én is tudom.

2011. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi 8:53! :)

De nem ez a szitu. Nem engem hívogat, valaki aki nekem fontos, az hívogatja ezt a számot.

2011. ápr. 7. 08:56
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jó, hogy kiadod magad valami hivatalos ügyben intézkedő embernek. Eljátzod, hogy neked Kis Jóska nevéhez ez a szám van megadva. Ő mondja, hogy ő nem Kis Jóska, erre te azt mondod, akkor megkérdeznéd a nevét, és kijavítod a rendszerben a számokat, hogy ne zavarja senki Kis Jóska helyett őt... Még te leszel a hős, és a nevet is megtudtad :) A szöveget amit mondasz írd le, hogy ne kavarodj bele. :) Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2011. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És ugye a Kis Jóska valami ritkább nevet adsz meg, hogy ne legyen esély, hogy a szám tulajdonosát is úgy hívják (tehát nem Kovács, nem Tóth).
2011. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi neked is 83%-os! :)

Jó ötlet, de tényleg le kell írnom, hogy nem össze-vissza beszéljek.

2011. ápr. 7. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!