Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Telefonszám elkérés. Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonszám elkérés. Lányok, amikor megadjátok egy srácnak a számotokat, elkéritek a srácét, vagy várjátok, amíg majd keres titeket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze,és mindig 2 órát beszélek a fiúval szeretem mikor 80ezres telefonszámlát csinálok más kárára.
2011. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ő kéri el(márpedig biztos,mert én sose kértem és sose fogom elkérni egy srác telószámát),akkor gondolom neki a fontos,tehát ő hívjon és ő tegye meg az első lépéseket.Majd ha hív,akkor elmentem a számát.
2011. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, nem kérjük el a telefonszámotok 19/L
2011. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eddig kétszer kérték el a számom.Az első fiú,(negyedikes gimis volt,míg én másodikas buliban)A hétvége utáni hétfőn már köszönni sem mert.Azt hittem egy nagyképű srác és bunkó,aztán szilveszterkor kiderült,csak egy kis félénk csicska volt.Szóval az ő hívását aztán várhattam.


Később a M.szigeten kérte el egy udvarló srác a számom.22 voltam,míg ő 28-29.Én nem tudtam az ő számát,mert csak én adtam meg neki az enyém. 3-4nap után küldött egy sms-t(elfelejtettem,hogy ő ki lehet,így az sms-re annyit írtam,hogy ki vagy te?Válasz már nem jött LOL).

2011. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11:56-ossal vagyok. elméletben így működik.
2011. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kérem el, kivéve ha mondjuk előtte már megismertük egymást valamennyire és alakul a dolog, erről élőben is beszéltünk és számot cserélünk, hogy tudjunk találkozni legközelebb is.


Viszont ha valaki elkéri a számom, attól engem még ő nem fog érdekelni, az majd akkor jön, ha már ismerem is. Ha neki kell a számom és látok benne fantáziát, akkor megadom neki, ha hív, akkor természetesen kap esélyt.

2011. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azt hittem egy nagyképű srác és bunkó,aztán szilveszterkor kiderült,csak egy kis félénk csicska volt."

Furcsa vagy tehát se a bunkó tahó nem jó, se a visszahúzódó nem jó.

2011. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bunkónak álcázott csicska az nem félénk.
2011. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!