Hàzassàgi évfordulora ajàndék otletek? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Sziasztok.friss hàzasok vagyunk,(3honapja eskudtunk) ! Arra gondoltam,hogy minden évben meglepném a hàzassàgi évfordulonkra a férjemet valami olyan jellegu ajàndékkal,ami maradando és ugymond 'gyujtheto'.Tehàt valami olyasmi,ami az évek soràn az egyutt eltoltott éveket,némiképp szimbolizàlhatnà.Nem tudom mennyire értitek,nem tudom jobban megfogalmazni.Koszonom az 5leteket elore is.
2011. ápr. 8. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó pofa dolog ha a lakás valamelyik pontján egy fal a tiétek lenne: oda rakhatnátok fel azokat a közös dolgokat amik emlékeztetnek titeket valamire, és amikor már jó sok összegyült akkor kirakhatnátok a falra..
2011. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jónagy fényképalbum,amiben ragasztani lehet a fényképeket


tudod,az a régifajta

2011. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden évben egy kis elefántot veszek neki (zsírkőből vagy fából), már 8 db van :)
2011. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ötvözve a fényképalbumot és egy "közös fal építését": minden évben egy fényképtartót/keretet, amibe az adott év egy fontos eseményéről, momentumáról tennétek bele képet (természetesen kettőtökről, esetleg később a gyerek-ek-ről) és ezt gyűjtenétek egy falon, a hálóban vagy a nappaliban/előszobában, ahol vendégek is láthatják!!!
2011. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!