Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom 15 éves unokahúgának...

Párom 15 éves unokahúgának mit vegyünk húsvétra? Csokin kívül (:

Figyelt kérdés

Olyan 10.000ft körüli összegig gondolkodhatok, mp3 lejátszója van, mást nem nagyon tudtam eddig kitalálni.

Valami nem teljesen haszontalan dolgot szeretnék (pl. nem plüssállat)

15 éves csajok, Ti minek örülnétek?


2011. ápr. 8. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ruhák,converse cipő..stb.:D új táska..:D ilyenek.Vagy új parfüm meg nemtudommégmi.:D
2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

hát nem tudom a stílusát de én is 15 lány vagyok aminek én örülnék:

smink

parfüm

ruha

táska

cipő

vagy csak simán a pénz :'D

2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Mi húsvétra nem szoktunk ajándékot, főleg ekkora összegben.
2011. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Parfüm, smink, táska, vásárlási utalvány vagy telefon feltöltő kártya.
2011. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Én szimplán egy könyvnek is örülnék.. Főleg vámpíros,angyalos,fantasztikus témában. Pl. megvehetnéd neki a Csitt-csitt című könyvet,nekem az az egyik kedvencem. Vagy a Bíborhajút.De emberfüggő,ki mit szeret.. :)
2011. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából olyan rokonok akikkel eddig nem tartottuk a kapcsolatot, de egy esküvőn találkoztunk és meghívtak magukhoz húsvétra ezért szeretnénk valami picit nagyobb dolgot aminek örülne.
2011. ápr. 8. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy 15-16 éves helyes srácnak örülne a legjobban.
2011. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 15 évesen nem szerettem ezeket a Twilightos, meg fantasy-s dolgokat, szóval nem mindegyik kamasz ugyanolyan. Szerintem smink, parfüm, felső, CD, utalvány, ékszer, táska, kitűző. De nem tudjuk, hogy lányos lány-e, vagy fiús, játszik-e valamilyen hangszeren, milyen a zenei ízlése, szeret-e olvasni. Ezek alapján kell döntenetek.

17L

2011. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabad megjegyezni... ha nem is közeli rokon, akkor pláne nem kell ilyen nagy értékben dolgokat. Utána ugyan mindenhová meg lesztek hívva, mert ti lesztek a gazdag rokonok, akiket le lehet húzni...

Szerintem ha nem ismered nagyon, de körülbelülre be tudod lőni az ízlését, akkor vásárlási utalvány.

De amúgy húsvétra még közeli családban sem szokás az ajándékozás, szerintem valami minőségi, különlegesebb tojásdesszert bőven elég lenne. :D

2011. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miez?? Már húsvétra is pénzt kell költeni,ajándékot venni??A húsvét nem erről szól..
2011. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!