Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igazságtalan? Bátyámnak...

Ez igazságtalan? Bátyámnak van egy barátnője húsvétra kapott 8000-ft értékbe ajándékot a szüleimtől, én meg semmit sem kaptam nagyon sz*rul esik. :@-. -" 14L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Írnál részleteket ? Mert ezt így nem nagyon tudom elhinni...
2010. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jóba vagyunk megminden, eddig csak a rokonaimtól kaptam és a szüleimtől nem..
2010. ápr. 4. 13:38
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
És hogy jön ide a barátnője? Egyébként igazságtalan ha az egyik gyerek kap, a másik nem.
2010. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

husvétkor a fiuk kapnak,lányok nem...


nőnapkor kapott a bátyád bármit?kétlem..

2010. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

jah,hogy a bátyád barátnője kapott,te meg nem...

mire fel kapott a lány,és mit?

2010. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom:S Már kezdem azt érezni hogy jobban szeretik mint engem, és sajnos kezdem megutálni a lányt. 1 hajegyenesítőtt kapott, mert neki elromlott, és minidg mondogatta hogy jaj sajnos az enyém elromlott stb..:S
2010. ápr. 4. 13:46
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
ne irigykedj, lehet neki nagyobb szüksége volt rá mint neked, bár nem tudom a háttereteket, tehát nehéz így megítélni
2010. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem irígyekedek, Jó anyagi háttérrel rendelkeznek, még megérteném ha nem de így..:/
2010. ápr. 4. 14:04
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Elég furi, hogy a testvéred barátnőjét a te szüleid ajándékozgassák. Főleg úgy, hogy te semmit nem kapsz tőlük. Azárt ezt minimum meg kellene indokolniuk.
2010. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami sumák lehet a dologban,valamit nem mond el a kedves kérdező.

Mert ilyen nincs hogy a saját gyerekemnek nem adok de a másénak igen:-S

Ha pedig mégis létezik ilyen akkor biztos van a szüleinek vélt vagy valós oka rá,azt pedig nyilván tudnia kéne a kérdezőnek hisz mégiscsak együtt élnek.


Egyébként a kérdésre válaszolva:nem igazságos!

2010. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!