Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telt mire válás/s...

Mennyi időbe telt mire válás/szakítás után talpra álltatok és új kapcsolat felé nyitni kezdtetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan válaszok érdekelnének, akik úgy érezték életük párja mellett vannak, de még sem működött a dolog, így nem is durván megkeseredetten mentek szét, hanem esetleg úgy, hogy még éppenséggel akár szerették is a másikat. Én borzalmasan el vagyok keseredve, és úgy érzem, soha többet nem akarok senkit sem közel engedni magamhoz.:(

23/N


2011. ápr. 9. 17:23
1 2
 1/14 yuda ***** válasza:

Olyan háromnegyed év kb. ,mostanra már több mint egy év eltelt, és legalább már nem fáj.

Ne aggódj! - gondold azt, hogy mégsem az igazi volt, különben veled marad :)

Találsz jobbat!

2011. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ugyan ebben a cipöben járok már lassan 2 éve.

Fülig szerelmesek voltunk egymásba, csak sajnos Ö a csillogásról álmodott és egyszerübb volt neki keresni egy olyan pasit/öreget akinek van pénze sz@rásig.

Könnyebben túl tudtam volna lépni a dolgon, ha nem vall még utána szerelmet, nem akarta volna Velem is folytatni a dolgot az akkor már férje mellett(1hónap után) és nem küldött volna még 650 levelet, hogy hiányzok neki és látni akar.


Azóta is a levét iszom a dolognak, mert képtelen vagyok normális kapcsolatot kiépíteni valahogy a barátság szintjéröl nem tudok továbblépni senkivel sem.

Nem tudom mikor lesz vége, de már kínomban elkezdtem edzeni, elkezdtem átalakítani magam egy kicsit és remélem ezek majd új lehetöségeket hoznak.


Ha beszélgetni akarsz, akkor dobj nyugodtan egy privátot és ne félj, nem foglak ajánlatokkal bombázni, mert Németországban élek.


22/F

2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járok én is. Lehet nálunk az volt a gond hogy túl hamar jöttünk össze most vagyunk 20 évesen és több mint 5 évig jártunk. Én mindent tökéletesnek éreztem de ő nem rég közölte hogy neki idősebb kell, és már nem szeret. Mondhatni a talajt húzták ki a lábam alól. Mostmár kezdek megbékélni a helyzettel de rohadtul fáj, mindez egy hónapja volt. Nem tudok másnőre ránézni és nem tudom h mi lesz velem. Azóta már mással kavar, talán ez jobban elfeledteti velem őt, mert rájöttem én nem ebbe a nőbe szerettem bele. Kitartást hozzá és reméljük túléljük ezt az időszakot.
2011. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1 hónap... kutyaharapást szőrével elvet vallom és nekem bejött.
2011. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 év kb. De ebben van az időhiány is, hogy sem időm, sem energiám ismerkedni.
2011. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy lett vége, hogy még szerettem a másikat. De ha nem találkoztok, akkor nincs szükség egy új kapcsolata feltétlenül. Én szeretnék, de tudom, hogy nem vagyok rá kész. Nem feltétlenül egy másik kapcsolat segítségével tudja az ember magát összekaparni, bár az i-re valószínűleg az teszi fel a pontot. Két hónap alatt biztosan jobban leszel.
2011. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

15 évesen ismertem meg. 4 évig voltunk együtt mikor szétmentünk. Gyűrűs menyasszonya voltam, az első férfi volt az életemben. Imádtam...szerettem még amikor elhagytam. Igen, én döntöttem a szakítás mellett. Rájöttem, hogy én csak egy aranykalitkába zárt madárka vagyok akit lehet a haveroknak mutogatni stb. No meg anyuka is baromira utálta a "kis cafkát" :(


7 évembe került feldolgozni. Évekig sírtam utána, a szüleim szerint meghibbantam, de nem erőltettek senkit rám. Udvarló akadt volna bőven, a hátam közepére nem kívántam. Képtelen voltam megbízni bárkiben is.


Aztán egy olyannal akadtam össze, akit már régóta ismertem látásból. Kedves volt, nem tolakodó. 3 hónapig jártunk, aztán szó nélkül otthagyott. Kiderült én csak pótlék voltam mert ép össze volt veszve az élettársával.


Egy világ omlott össze bennem. Ott álltam 27 évesen elvesztegettem az ifjúságom színe javát és kétszer úgy pofára ejtettek, hogy irtani tudtam volna a férfiakat akár lézerkarddal is. Elmentem külföldre...


29 voltam, amikor megismerkedtem a harmadik "egyeddel". Olvasta az írásaim, eléggé ragaszkodó volt, többszöri elutasításomra is tapadt rám. Végül annyira felhúzott, hogy felhívtam (minden elérhetőségét megadta) és jó alaposan kiosztottam. :) Nagyon meglepődött, majd rá 3 napra jött egy jó hosszú mail, hogy ő mennyire megszeretett és szeretné ha találkoznánk. Magam sem tudom miért, belementem.


Hát immár 7. éve nyúzzuk egymást. Megházasodtunk, van egy gyerkőcünk, megcsalt (a görény), félig-meddig megbocsátottam. Nem tudok benne bízni, és magam sem tudom, hogy miért ragaszkodom hozzá ennyire. Talán félek egyedül maradni.


35/N

2011. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: Szerintem a 2 hónap nagyon kevés!!

1 hónapig voltam együtt valakivel, akit még a mai napig is szeretek...


Kérdező: Biztatót nem tudok mondani, hiszen én is ebben a cipőben járok, immár 5 hónapja. Ráadásul többször esik szó róla és néha még össze is futunk. Jobb lenne, ha nem is látnám.

Szóval, mindenki azt mondja az idő vagy egy új kapcsolat felteteti, de szerintem neked kell eldönteni: egész életedben a múlton rágódsz és sírod vissza a szerelmedet, aki nem szeret VAGY megpróbálod elfelejteni, lefoglalni magad és új kapcsolatokat kiépíteni.

Mondjuk én beszélek... úgy érzem másnak több ereje van ehhez :)

Sok sikert és fel a fejjel! :)

2011. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy vagyok, hogy az első szerelmem volt és úgy érzem őt soha senki más nem pótolhatja az életemben.:( Eddig is nagyon bizalmatlan voltam és nehezen ismerkedtem, ezek után már úgy érzem örökre elment a kedvem, ekkora fájdalmat nem szeretnék még egyszer átélni.
2011. ápr. 9. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nem olvastam el a válaszokat, de gondolom leírom azt a tapasztalatot, amit szereztem. Velem is az a fiú szakított, akivel komolyan terveztem leélni az életem, nagyon ragaszkodtam és kötődtem hozzá. De sok vita volt köztünk a kapcsolat vége felé, majd bejött egy másik nő a képbe, vagyis erőszakosan betolakodott, és szó szerint hadjáratot indított hogy megszerezze a barátom. Meg is kapta. Akkor nagyon padlóra kerültem, és 2 év volt,mire talpraálltam, ezt neked nem kívánom.


A tapasztalatom pedig az, hogy azt az energiát, amit abba fektetsz, hogy sajnálod magad (én is nagyon sajnáltam magam, a helyzetet, azt hittem tönkrement az életem), azt fektesd a megújulásodba. A kulcsszó, hogy újulj meg! Itt a tavasz, és a nyár biztos sok boldogságot tart Neked, csak légy rá befogadó, és ne merülj el az önsajnálatban!

2011. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!