Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám sokszor szidja a melegeke...

Apám sokszor szidja a melegeket előttem de ez nekem nagyon rosszul esik. Hogy mondjam meg neki hogy a saját fia is meleg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
24%
Ja persze... Az apjának biztos megmutatja, ahogy lesz*pja a másikat...
2011. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

h*lye válaszok...

nem tudom, ha tényleg ilyen peches vagy, akkor lehet, h jobb, ha nem szólsz apudnak a dologról.

ha megszakítod vele a kapcsolatot, vagy leülsz vele megbeszélni a dolgot...

2011. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Én is mindig szidom őket. Tudom hogy nem tehettek róla, de nemtudok megbírkózni 2 "pasi" gondolatával... :S
2011. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Hogy mekkora barmok vannak itt.

Kedves kérdező: sajnos nem sok mindent tudsz tenni,mert aki ennyire elvakult,az nem fogja megváltoztatni a véleményét szerintem. Én is azt javasolom,hogy kezdj el távolságot tartani az apukádtól,csak akkor beszélj,találkoz vele,amikor muszály.

2011. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
12%
Szerintem meg az utolsó egy barom! Miért kéne távolságot tartania? Elég ha nem vágja az apja fejéhez h buz*i meg nem visz fel magához más csávókat.
2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
A melegek természetellenesek. Lehet hogy rosszul esik, sajnálom, de apádnak igaza van. Nem akarlak megbántani ezzel, vagy akadályozni hogy "elfogadd önmagad", de a melegek BETEGEK! Az biztos, hogy én a helyedben nem mondanám el apádnak, mert kitagad.
2011. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
62%
De nem tehet róla! Ez egy születési rendellenesség! Ezt értsétek már meg!
2011. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Apukáddal élsz még együtt? Szerintem amíg igen, addig ne mondd neki, ha egyszer ilyen ellenséges a melegekkel szemben. El tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet neked ezt hallgatni, de simán el tudom képzelni, hogyha megmondanád neki, hogy te is meleg vagy, akkor kidobna vagy megverne vagy bármi. Szóval addig bírd ki valahogy inkább. Majd ha már külön, önálló életed van, akkor megmondhatod neki, ha akarod, de lehet, hogy többet nem áll veled szóba. Akkor viszont már el tudod dönteni, hogy tovább titkolózol-e előtte, és hallgatod a megjegyzéseit, vagy pedig vállalod, hogy megszakad vele a kapcsolatod, de nem kell tovább tettetni magad előtte.
2011. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Én is mindig szidom őket. Tudom hogy nem tehettek róla, de nemtudok megbírkózni 2 "pasi" gondolatával... :S


Jajj, de szeretem ezt a képmutató hozzáállást! A 2 pasi gondolatával nem lehet megbirkózni, de a 2 csaj gondolatával igen?? Merthogy a férfiak többsége így gondolkozik sajnos.

Tudod mit Kérdező?? Mondd meg neki egyszerűen, hogy mi van.. Előbb-utóbb úgyis ki fog derülni! Jobb minél hamarabb ezen túlesni, nem? Ha meg emiatt kiutál téged, az meg őt minősíti!

2011. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Én elfogadom a melegeket,a leszbikusokat,a biszexuálisokat,az anális szexet,az orális szexet,mindent.Pár dolgot azonban nem.A tranzszexualítást,a magamutogatást,a piálást,a drogokat,a mások kritizálását.Mondd meg apudnak egyszer,hogy a melegek is ugyanolyan értékű emberek,csak pasikkal fekszenek le.Amíg nem jársz ilyen csicsabicsa ruhákba és nem feltűnősködsz,addig nincs gond.Végül vagy megszakítod a kapcsolatot apuddal,és később újra felveszed vele a kapcsolatot,akkor elmondod h meleg vagy és vagy elfogad,vagy nem.Az ő döntése.
2011. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!