Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre gáz ha szoknyába...

Temetésre gáz ha szoknyába mennék?

Figyelt kérdés

Nem ilyen kis csilibili, hanem térdig érő, alkalmi szoknya, fekete vagy szürke színben.

Nagybátyám temetése lesz.


2011. ápr. 10. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogsz fázni benne, miért lenne ciki egy nőnek a szoknya?
2011. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy ciki, csak nem tudom, hogy illendő-e.
2011. ápr. 10. 09:05
 3/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Illendő, nagyon is illendő, nyugodtan menj benne.
2011. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
szerintem csak arra figyelj, hogy ne feltűnősködj. ez nem rólad szól.de ha tényleg ilyen elegáns szoknya, akkor simán
2011. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem gáz. Például eleve jobb egy visszafogottabb szoknya, mint egy túl szűk nadrág.
2011. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

09:28 voltam

2011. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2011. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Magyarországon (de lehet, hogy máshol is) szokás teljesen feketébe öltözni egy temetésre. Természetesen az öltözék a családtagok, rokonok lelkiállapotát tükrözi, de egy sötét, nem kirívóan rövid szoknya pontosan megfelel. Nyugodtan felveheted.

Nekem az a véleményem, hogy az ember a szívében gyászol, az öltözék a külvilágnak szól, hiszen, ha belegondolunk a külföldi/nyugati filmekben láthatjuk, de a világ nagyon sok pontján sem foglalkoznak az öltözékkel ennyire szigorúan, mint nálunk. Az a fontos, hogy tisztességgel eltemessük hozzátartozóinkat, elbúcsúzzunk tőlük, és emlékét őrizzük a szívünkben. A mai fiatalok már ritkábban járnak temetőbe, remélem, hogy nem azért, mert közömbösebbek lesznek, mint a szüleik, vagy nagyszüleik. Igen, ennyire változik a világ, és változnak az emberek.

2011. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem is volt az annyira régen, amikor nőknél -alkalmi viselet esetén- éppen a nadrágot kifogásolták!
2011. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 napietus ***** válasza:
100%
szerintem jó lesz az a szoknya, ha nem fogsz fázni ebben a szeles időben. illendőnek illendő, de az időjárásra figyelj, mert egy temetés azért eltart egy ideig, nehogy felfázz!
2011. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!