Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Kezd...

Miért csinálja ezt? Kezd nagyon elegem lenni belőle. : SS Bocsi, hogy hosszú (Lent SOS)

Figyelt kérdés

Elsős gimnazista vagyok,októberben átkerültem,egy iskolába,ahol mindenki kedves volt stb. Aztán találkoztam egy nyolcadikos csajjal,akit nevezzünk x-nek. Na szóval.. X-et nem igazán kedveltem az elején,mert teljesen más volt a stílusunk,ő nagyszájú volt,én csendesebb,ő vagányabban öltözködött ,én szolidabb voltam,ő lógós volt,én könyvmoly és "stréber" .(alig voltak barátaim ezért örültem,hogy lett egy).Aztán elkezdtem vele barátkozni,végül nagyon jó barátnők voltunk,bár úgy érzem,elég egyoldalú volt a dolog. Én jobban szerettem Őt. Aztán elkezdtem olyan lenni mint ő,befestettem feketére a hajam,piercingjeim lettek,tetoválásom(igaz az nem miatta ,hanem már régóta szerettem volna),máshogy öltözködtem. Egyszóval olyan lettem mint ő. Aztán kezdődtek a bajok... Sokszor velem fizettetett,pl. boltban, stb. kaját,mindent én vettem neki,pedig nem egy szegény családból származik.. Eddig még oké,hogy párszor megvettem neki a kaját meg az üdítőt..na de mindíg.. Aztán elkezdett beleenni,beleinni az én üdítőmbe,kajámba ,fújta magára a parfümömet,használta a sminkemet..én meg hallgattam,mert azt gondoltam,hogy a barátnőm. És a minap történt meg egy dolog...

Elmentünk szolizni együtt,a napszemüvegemet leraktam kint egy székbe,először ő szolizott aztán én. Miután végeztünk szépen felöltöztem elrakosgattam mindent(megjegyzem nem vagyok szétszórt tipus,mindíg mindent ellenőrzök,hogy a helyén van-e .) Mikor mentünk az állomásra megkérdeztem,hogy hol van a napszemcsim,erre azt válaszolta,hogy berakta a táskámba. Miután hazajöttem megnéztem mindenhol sehol nem volt. Visszamentem a szoliba,ott sem találtak semmit. Aztán tegnap nem jött suliba,és mikor mentem a hév állomásra akkor ott volt a barátaival,és láttam,hogy rajta van egy napszemüveg,elég ismerős volt. Amikor meglátott levette,és úgy jött oda. Elég furcsa nem?

Mellesleg még kölcsönadtam neki pár dolgot,amit szintúgy nem kaptam vissza. És amikor megkérdeztem tőle,hogy nem látta-e a napszemüvegem azt válaszolta,hogy : nem.

Kezd kicsit elegem lenni belőle..

Ma viszont bejött,és az volt az első dolga,hogy elkezdte inni az üdítőmet és fujkálta a dezodorom,meg bunkó volt. És nem értem az egészet. Már nincs szükségem rá,soha nem volt jó barátnőm,mondom mindíg egyoldalú volt a dolog..Le szeretném állítani erről,hogy én fizessek neki mindent és az én cuccaimat egye,igya,fujkálja,használja,ellopja. Mit tegyek?

Bocsi,hogy hosszú lett. És a helyesírási hibákért is elnézést kérek,gyorsan írtam.


2011. ápr. 13. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk többet ne vegyél neki semmit?
2011. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
öm... pl. mondj simán nemet? Arról nem is beszélve, hogy egy nyolcadikos csicskáztat....
2011. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de akkor meg megharagszik és elhord mindennek:S
2011. ápr. 13. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
hú, le a kalappal hogy így megváltoztál főleg ő miatta. Elég érdekes ez az egész.Szerintem irigyel téged nagyon, mintha tudná mélyen belül hogy te szebb,jobb,sikeresebb vagy, mint ő, ezért próbálja a te cuccaidat beskatulyázni ő magának is, mert így jobban érzi magát..Szerintem ezt már régen kellet volna mondanod neki..Vagy egyszer szólj rá.
2011. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Itt az egyetlen dolog, ami segíthet a hatrozottság.. Meg kell neki mondanod, hogy: Ne haragudj, de itt az idő hogy őszinték legyünk egymással. Nekem elegem van abból, hogy kihasználsz, azt hiszed miattad forog a Föld.. Tudod, hogy szívesen kölcsön adom neked a dolgaimat, adok pénzt, ha szükséged van rá, de, hogy aztán a kölcsön cuccot nem adod vissza az sok. Légyszíves döntsd el, hogy szükséged van-e egy igaz barátra, meg a bankautomatád nem szeretnék lenni. Amennyiben ez neked nem tetszik, add vissza a cuccaimat és csináljunk úgy, mintha ez mind meg sem történt volna és nem lennénk többek kettő osztálytársnál..
2011. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy alapvető hibát követtél el. Barátkozni kezdtél vele. A nagyszájú lányok hosszútávon nem valók a visszahúzódó lányokhoz. Tapasztalat. Én a nagyszájúak táborát erősítem, és volt már csendesebb barátom, de nem tartott sokáig.

Mindenképpen kérd vissza a szemüveged, és mondd meg neki, hogy eljátszotta a bizalmadat. Ne barátkozz vele. Nem kell terjeszteni a dolgait, bemártani mások előtt, csak egyszerűen szépen csendben váljatok el. Ha nem adja vissza a szemüveget, vagy szólj a tanárodnak, vagy lopd vissza.

Hadd fűzzek hozzá még valamit. Egy elsős gimnazistának nem való tetoválás. Ez egy komoly dolog, ami (jobb esetben) életed végéig tart. Ezt tetoválóként mondom. Naponta találkozom fiatalokkal, akik mindenféle hülyeségeket varratnak magukra. Ráérsz még ezzel. Ne légy olyan buta, mint a többi, hogy csak azért tetováltatsz, mert másnak is van.

2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
olvass be neki, és mond meg, hogy minden holmidat adja vissza, mert dúrván megvereted ha nem
2011. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:) az a baj,hogy ha ráfogom,hogy nála van a napszemüvegem akkor rágalmazásnak veszi. a másikmeg,hogy egyszer már szóltam neki a pénz miatt,persze hogy ő jött ki jól belőle....
2011. ápr. 13. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is elég nagy szájú vagyok!Még sem tettem ilyet senkivel!Voltak nekem is szerényebb vagy vagányabb barátnőim!Mégis én voltam a fekete bárány annak ellenére hogy engem használtak ki örökké!Csak azért barátkoztak velem hogy lehúzzanak cigivel,kölcsön adjak nekik ezt-azt!De ha fordítva én kértem valamit csak a szájukat húzták!Én mindig mellettük voltam jóban/rosszban!De ők nem!És még el is hordtak mindennek a hátam mögött!Ez ám a barátság!:-s ...Szerintem is csak azért lett a barátnőd mert irigyel és a többi barátnői már lepattintották a viselkedése miatt!Légy határozott és mond meg neki hogy ez így nem állapot!
2011. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a napszemüveget, a kaját, a pénzt, és minden t ami hozzá köt. Szakíts meg vele mindent, ne feledd: pénzed, ételed, innivalód, napszemüveged lehet még másik, de életed és méltóságod csak egy. Szállj ki ebből, és ne hagyd magad. Legyen a pénz, a tanulópénz.
2011. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!