Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha túl hosszú kislányomra a...

Ha túl hosszú kislányomra a nadrág, de nem szeretnék vágni belőle, akkor hogyan oldhatnám meg, hogy már most hordani tudja?

Figyelt kérdés
Sajnos elég kevés nadrágja jó most.2 számmal nagyobbak vannak neki, de nem szeretném levágni, mert akkor meg 1-2 év múlva vehetek újakat.Van valami jó ötletetek?
2011. okt. 3. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajtsd fel. Kösd fel egy szalaggal oldalra és gombold fel, így nem kell felvarrni (csak elég egy szalagot rávarrni).
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajtsd fel és úgy varrd meg, és majd később le tudod engedni.
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A felhajtással óvatosan, én pórul jártam, sajna, lejárta a gyerek a hajtást, így középen lukas...


Törökös figura, ha puha anyagú a nadrág. Fűzz egy madzagot az aljába, úgy ahogy a kabátok aljában is van, és úgy tudod állítani, ha így nagyon zavaró... akkor passz.

2011. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En fel szoktam hajtani, ha valamelyik hosszu. Inkabb ket vekonyabb felhajtast csinalok, a cipo ezt igy megtartja, az egy vastagabb felhajtas konnyebben lecsuszik.

De ugy is csinaltam mar (amikor volt idom, mert csak egy gyerek volt), hogy nagyon apro, szabalyos oltesekkel felvarrtam en kezzel. Mondjuk ez azert kevesbe jo, mert mosaskor nem tudod leengedni, mashogy eri a viz, a mososzer, mashogy eri a feny szaradas kozben, ha tartosan igy marad, akkor hiaba engeded le, eltero lehet lent az anyag szine.

2011. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!Saját nadrágommal megcsináltam, hogy nem vágtam belőle, csak felhajtottam és úgy varrtam, de mikor ismét leengedtem a hajtás és varrás nyoma meglátszott benne, mintha megtört volna az anyag.
2011. okt. 3. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Húzz gumit az aljába! Mikor már jó a hossza, mosás előtt kiszeded, majd vasalod, és mintha ott sem lett volna!
2012. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!