Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékokat kaptatok a...

Milyen ajándékokat kaptatok a átogatóktól amikor bent voltatok a kórházban? És a babaváró bulin? Hazajövetel után a látogatóktól?

Figyelt kérdés
Pl szülőktől,nagyszülőktől,testvérektől esetleg mit?
2011. ápr. 14. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Babaruhát (főleg zoknit), egy-két babajátékot, saját készítésű fejvédőt, takarót a picinek. Anyukámtól és anyósomtól sok segítséget, pedig mindketten messze élnek, de felutaztak hozzánk napokra. Ez jelentett a legtöbbet azokban az első időkben.
2011. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Belakták az egész kórtermet, nagyon ciki volt, mikor ott állt már 3-4 bőröndnyi cucc, pelenkázó feltét, stb.

Az én dédim is felutazott azon a héten többször is, pedig kb 150 km választ el minket :)

Általában én is azokat, amiket az első írt, plusz rengeteg kaját, italt, gyümölcsöt, édességet, pelust.

A nagyszülők nálunk is maradni akartak 1-1 hétre, de nem szerettük volna. Nekünk jobb volt édes hármasban :)

2011. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Babaváró bulim nem volt, a kórházba csak nekem hoztak gyümölcsöt, gyümölcslevet, a picinek egy kis plüss figurát ( ezt anyám). Mikor már itthon voltunk sógornőmtől kaptam egy igen ronda kinyúlt, beszürkült turis rugdalózót! Ment a kukába...

Szegény anyósomtól kaptunk még szülés előtt egy pihe-puha rugdalózót, kocsikabáttal, abban hoztuk haza a pici.

2011. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!