Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnal ha egy oszt....

Mit csinalnal ha egy oszt. Tarsad karjan vagasokat latnal? Azt mondja egy karkototol, de szinte biztos hogy nem?

Figyelt kérdés
Pedig teljesen normlis lany.. stb. bar neha vannak fura dolgai.
2011. ápr. 15. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdekelne. Az ő dolga, azt csinál amit akar. Természetesen ha barátról van szó más a helyzet, akkor törődnék vele, egyébként nem érdekel.
2011. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyíltan megmondod neki, hogy "nézd, látom, mi a helyzet, de szeretnék neked segíteni, ha tudok" és elkezded nyaggatni, hogy menjen el pszichológushoz/gyermekpszichiáterhez. Azért van bátorságom ezt tanácsolni, mert én mindenemet felvagdostam tinédzser koromban, de a kutyát nem érdekelte, nem hogy segítettek volna. Viszont minden ember más, ha elutasít, hagyd, de tarts szemmel!
2011. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Barat... Legalabbis annyira hogy aggodjak erte
2011. ápr. 15. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem miért kellene beleszólni a dolgaiba, hogy segíteni akarnál. Csak, akkor ha barátod, azonkívül ne törődj vele, "Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa" tudod...
2011. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben volt egy ilyen barátnőm...ő mint később kiderült, tükördarabkákkal vagdosta magát, mert a lelki fájdalmát enyhítette a fizikai. Láttuk akkor is rajta, nem faggattuk,csak figyeltünk rá. Ma már orvosként dolgozik és jól van...szóval sztem nem kell annyira parázni rajta.
2011. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Komoly pszichiátriai betegség is állhat mögötte, nagyon nagyon figyeljetek rá!
2011. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A falcolás csak egy tünet, igazából nem olyan nagy szám, mint amennyire a "kívülállók" gondolják. Ha segíteni akarsz, akkor a lelkén segíts, beszélgess vele, szervezzetek vele olyan programot, ahol jól érzi magát, próbálj meg rájönni, mi lehet a problémája stb...
2011. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit lehet tenni, de ne cikizzétek érte. Figyeljetek rá egy kicsit jobban.

Azért ezeket a kedves hozzászólókat nem értem, hogy miért nem lehet segíteni valakinek, aki nem barát?!

2011. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18:41-esnek:

Én vagyok az első válaszoló. Nem a segítésről van szó, hanem arról, hogy illetlenség beleszólni valakinek az életébe, és osztani neki az észt, úgy hogy meg sem kérdezett minket. Saját magamról tudom, hogy nincs annál idegesítőbb, mint mikor egy idegen odamegy hozzád, és elvárja, hogy az ő tanácsaira hallgass, hogy kiöntsd neki a szíved, és kiselőadást tart, magyarul osztja az észt. Pofátlanság, fontoskodás.

2011. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!