Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan weblap cím kéne ahol...

Olyan weblap cím kéne ahol látni különböző /lehetőleg pekingi/kutyus fazonra vágásokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A pekingi palotakutyának CSAK EGY fazonja van, az pedig a vágatlan, csomómentesre fésült szőr!


Egy pekinginek csak az vágatja le a szőrét, aki lusta kifésülni azt.

2010. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, kivéve az utsó mondatban: aki pekingit vett, vállalta hogy fésüli és nem csúfítja meg azzal h levágatja a szőrét.
2010. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jaj nagyon okosak vagytok komolyan.Ki van fésülve rendesen de szerintem ilyen kötekedősöknek nem tartozok beszámolóval

Mi lenne ha a kérdésre válaszolnátok vagy nem írnátok semmit...sztem bele halnátok...

2010. febr. 23. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, DE VÁLASZOLTAM a kérdésre! Az első válaszoló vagyok, és hidd el, a pekinginek csak egy fazonja van, az pedig a hosszú, kifésült szőr!


25 év kiállítói, kozmetikusi és tenyésztői tapasztalattal már csak tudom!


Ha lusta vagy fésülni, akkor dúrasd le kopaszra, de akkor meg nem néz ki pekinginek. ENNYI.

2010. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esküszöm hülye vagy nem érted hogy nem vagyok lusta kifésülni????
2010. febr. 25. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
S*ggfej, a kérdésedre akkor is válaszoltam...
2010. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Komolytalan vagy nagyon.Adtál cimet esetleg ahol meg nézhetem hogyan vághatom pl olyan pálmásra a farkán a szört? Nem .Hát akkor mire válaszoltál??? lüke
2010. febr. 28. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi nyáron simán lenyírjuk a bundáját. Duna mellett laklunk, állandoán a vízben pacsmagol és ás... a minden esti samponos fürdetés nem hinném, hogy használna, így marad a nyírás.


Sokkal jobban érzi magát így, igaz olyan lesz olyankor, mint egy mini boxer, de a 30-40 fokban ez a leghumánosabb ránézve.


Kérdező, nincsen pekingire fazon. Ha minden áron valami fazont akarsz neki, akkor nézd meg más fajtáknál a kívánt fazont, aztán utánozd le...


Rájuk tényleg nincsen kifejezett fazon. Mondjuk mikor én nyirom, mindig bohockodom vele, legutobb pudlisra nyírtam :D Persze utána leszedtem normálisan, csak kíváncsi voltam :)

2012. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!