Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem járni edzésre egy...

Elkezdtem járni edzésre egy barátommal (anyám eröltette) Ma máshogy alakult a dolog. Én vagyok a "hibás"?

Figyelt kérdés

Úgy van megbeszélve hogy 17:45 re ide jön a haver és együtt átmegyünk. Nekem nincs hozzá sok kedvem, de az anya miatt...( csak jót akar tudom ...) Ma lementem a házunk elé és nem jött a haver. Vártem egy ideig, majd feljöttem megnézni mennyi az idő ( nem volt mobil nálam) És lám 18:03. Vártam egy kicsit hátha ma később kezdődik, de nem jött... Felhívom anyámat, hogy nem jön. Erre elkezd ordítani velem, hogy miért nem hívtam ? - Nem volt telóm, most jöttem fel hogy mi van. Erre tovább mondja a magájét, hogy akkor mé' nem megyek el egymagam ? - De anya már elkezdődött és különben is meg van beszélve, lehet ma később lesz csak nem tudom...

És erre eljezdi mondani, hogy nincs bennem semmi szorgalom meg hogy mérges.

Még üvöltött pár sort. És most akkor szerintetek is én vagyok a szemét meg az aljas meg hülye gyerek ???


2011. ápr. 15. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
hát,ha anyukád ilyen hülyességért ordít veled,mert nem mész edzésre,neki kéne valami agyátedzés:)
2011. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, 12?
2011. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
több, de ennek mi köze ehhez a kérdéshez ?
2011. ápr. 15. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert nem mész el egy vacak edzésre,nem vagy se szemét,se aljas,se hülyegyerek!Járjon anyukád ha ennyire unatkozik és ilyen sz@rokért ordít veled.
2011. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából csak nem vagy egy találékony ember. Látszik, hogy nem érdekel a dolog, mert akkor nem lenének kifogásaid, hogy miért nem mész:

1. nem jött a haver... ez nem ovi, hogy csak párosával lehet A pontból B-be elmenni, mert ki tudja

2. már úgy is elkezdődött az edzés... na és? nem lehet csatlakozni? Max pár büntető kör, esetleg fekvő és csatlakozhatsz. (Legalábbis sok helyen mi így csináljuk)

3. nem volt telóm ezért nem hívtam fel... nem is kell, hagyd a fenébe majd edzés után.


Most nem téged akarlak osztani. Csak látszik, hogy téged nem érdekel az egész. Anyukád abból a szempontból hibás, hogy olyan sportot erőltetett rád, amit nem szívesen űzöl, ennek pedig nincs semmi értelme.


Inkább beszéljétek meg mi az ami fekszik neked, vagy próbálj ki mást.


21/L

2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na amire hazaért lenyugodott
2011. ápr. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!