Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Majdnem ket hete vagyok...

Majdnem ket hete vagyok egyutt a baratommal es azota mar ket herpeszem is kijott. O a hibas vagy mivan?

Figyelt kérdés
Amugy is szokott herpeszem lenni de hal istennek kb evente 2. DE amiota vele egyutt vagyok ket het alatt ketszer is kijott vagyis ma reggel talaltam meg az ujat pedig az egyik meg nemis gyogyult le rendesen... :S Ez miért van?
2010. júl. 16. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A herpesz akkor jön ki, ha vmiért legyengül az immunrendszered. Nem hiszem, hogy ennek a barátodhoz köze lenne.
2010. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es akkor h erositsem meg? vagy h kell mondani :D
2010. júl. 16. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Lehet a melegtől is, és attól, hogy nem megfelelő ételeket és nem megfelelő mennyiségű folyadékot fogyasztasz. Lehet, hogy érzékeny vagy a mosószeresen maradt poharakra, vagy hasonlókra is. Mindenképp rajtad áll, nem a barátodon :) (egyetlen dolog azért említésre méltó - Neki van?)
2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neki niiincs meg amikor volt nekem es csokoloztunk akkor se jott ki neki :o
2010. júl. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!