Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi gyerektartást kell...

Mennyi gyerektartást kell fizetni 3 gyerek után? A bíróság 50%ot vonhat, azt tudom. De a 3 gyerek két anyától van.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
80 ezer ft-os fizetésből
2011. ápr. 16. 17:36
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A felét vonni fogják és harmadolják a gyerekek közt
2011. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A jövedelemd 50%-a, gyerekenként kb 16,6%.
2011. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
De jó! Ismét egy kitartó ember! Kitartóan hagyja el a gyermekeit, dobálgatja a feleségeit. Tanult, kedves, jómodorú remélem hamar talál újabb áldozatot akit felcsinálhat. Hajrá a szebb jövőért!
2011. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Utolso,

Lehet hogy a et feleseg hagyta el Ot. Mondjuk helyeben mar nem csinalnek tobb gyereket, dolgozhat semmiert.

2011. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Te halottál már a védekezésről hogy lehetsz enyire felelötlen. Minimum 10-15 ezret mindegyiknek megitélnek.
2011. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az első feleségemtől iker fiaim vannak,a másodiktól meg egy gyönyörű lányom. Házasságba miért kellett volna védekezni? Tervezett gyerekek voltak. Az első házasságom azért ment tönkre,merta feleségem szerint túl sokat dolgoztam,és nem foglalkoztam vele eleget,így ő keresett magának mást.

A 2. meg azért mert a feleségem szerint túl keveset dolgozok,kevés a pénz,így beadta a válópert

2011. ápr. 16. 22:57
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

50%-ot vonnak és azt osztják három felé.


De...

Jellemző az oldalra, hogy tele van okoskodó nőkkel, akik egyoldalúan a részletek ismerete nélkül rögtön véleményt mondanak másokról. Az meg sem fordul a fejükben, hogy esetleg egy mintaapáról van szó, akik a magukhoz hasonló nők tettek tönkre, és hagytak el, mert nekik semmi sem volt elég, vagy mert úgy gondolták, hogy egy másikkal jobb lehet. Nagyon sajnálom a kérdezőt, mert dolgozhat fele bérért.

És szeruintem csináljon még gyereket, lehetőleg egy olyan nőnek, aki meg is becsüli és vele marad, mert akkor már többet úgysem vonnak tőle, és ha lenne egy negyedik is, akkor minden gyereknek egynyolcad fizetés jutna.

2011. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

meg ítélheti a bíróság h a 2.feleségem több pénzt kapjon mit az első? vagy ha vkinek emelni fogják,akkor a másiknak is?

Néha vannak plussz munkáim,ilyenkor nem egyszerre hanem felváltva szoktam támogatni a gyerekeket(cipő,ruha ilyesmi). A 2., volt feleségemnek nem tetszik mikor van olyan hónap h a lányomnak nem adok,de az ikreknek igen. de egyszerre nem tudom mindannyiunkat támogatni. Ezért bírósághoz akar fordulni

2011. ápr. 30. 12:54
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Pfff...tipikus.
2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!