Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi gyerektartást kell...

Mennyi gyerektartást kell fizetni 3 gyerek után? A bíróság 50%ot vonhat, azt tudom. De a 3 gyerek két anyától van.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hagyjátok szegény kérdezőt, az én apám 5 feleségnek csinált 7 gyereket. A 6. felesége most van útban.
2011. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

KEdves kérdezö:

1. A hülye nökkel ne foglalkozz, akik itt élik ki magukat - sajnálom, hogy ilyenek léteznek.

2. A gyerektartásra a fizetésed 50%-át vonják le, és a három gyerek közt egyenlöen osztják el. Ezen nem változtat, hogy a 2. számü exednek tetszik-e vagy sem.

3. Az, hogy esetenként adsz valamit az egyik vagy másik anyának, a te magánügyed, erre senki sem kötelezhet, és nem is szólhat bele, hogy kinek és mennyit adsz.

2011. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos, de lehet h kérheted h mérsékeljék a díjat, mert 40ezerből, te sem fogsz sokat enni. Én itthon is lakok, meg koliban is, és 50ezerből is szűkösen jövök ki, pedig spórolok ahol csak tudok, és amit lehet viszek itthonról.
2011. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát én is visszaköltöztem az anyámhoz 44 éves koromra,szégyen nem szégyen de 40ből nem tudnék megélni albérletben. Jobban fizető munkahely meg sajnos nincs.
2011. ápr. 30. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!