Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan Nő akit bántalma...

Van itt olyan Nő akit bántalmaztak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nem nagyobb verésekre gondolok, hanem egy-kettő pofon esetleg ököllel ilyesmire..

Megérdemelted?

Elmerted mondani a környezetednek? Ha nem, mikor szálltál ki belőle? És hogyan?

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 16. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: és arra nem gondolsz, hogy mi lesz akkor ha mondjuk akkor kezdi a gyerekeket verni amikor már nagyobbak lesznek? ha mondjuk nem tanul jól majd a suliba és egy rossz jegyért a gyereket is megveri mondjuk??

én biztos, hogy nem törődnék bele a helyzetbe! nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember! -anyukám szokta mondani, és milyen igaza van!

2011. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Jesszus 20:29-es, mi van ha a verőlegény férjed meghal?

Én özvegy vagyok és bizony hatalmas bajba kerültem volna a gyerekkel, ha nem tanultam volna és nem lett volna munkám.

Jesszus, hogy tudják a nők magukat ilyen szinten kiszolgáltatottá tenni?

És ha fának megy a kocsijával a férjetek?

2011. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20.29 vagyok. most mondjam, vagy elég ha belegondolunk. házasok vagyunk, két gyerekkel. ha ez megtörténne, akkor a gyerekeknek tragédia, nekem megkönnyebbülés lenne.
2011. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Akkor rájuk hagy mindent, ez érelmetlen, én megértem a gyerekemért én is bármit megtennék
2011. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

hát nem tudom.... mindenki úgy b**-ssza el az életét, ahogy neki jól esik.


sajnos csak azon lehet segíteni, aki kéri.

2011. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

20:29-es!


Először nagyon megsajnáltalak, aztán mélységesen felháborodtam.Hogy min?Hát úgy anblokk mindenen.Te gondolod, hogy a gyermekeid nem érzik a zsigereikben, hogy valami nincsen rendben?És ilyen brutális dolgok után, még két gyermeket vállalsz egy ilyen állatnak?Én nem akarok jósolni, ha most van egy kis "állóvíz", az nem fog tartani sokáig.Úgy érzem az írásodból, hogy Te reménykedsz, hiszed, hogy minden megváltozik.Hát nem fog, el kell, hogy keserítselek.

Azt gondolom, hogy egy végtelen gyenge ember vagy, aki ilyet enged a párjának, és még a szexet is megengedi, sőt, gyermeket is vállal egy ilyen kapcsolatba, az egy borzasztóan kishitű, önbizalom hiányos, beteg lelkületű ember.

Egy rohadt percet sem maradnék olyan emberrel, aki egyszer is a kezét emeli rám!!!

2011. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Igen,sajnos megütött már a férjem..

Igaz én sem tudtam befgni a számat,persze én szóval bántottam ő pedig kiakadt és fejbe csapott:(

Én adtam neki még egy esélyt..nem tudom jól tettem-e,majd kiderül...

2011. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Férfiként olvasva szörnyülködöm az eseteken. Vannak nemtől független esetek mikor kölcsönös bántalmazásba mehet át egy vita. De egy család nem működhet igy, legalább is őszintén szeretetben biztos nem. 20.29 iszonyatossan sajnálom, remélem egyszer ezt visszahalják a gyerekek az apjukról és elfordulnak tőle majd. Lehet most apuka érzi magát nyeregben, de majd ha a gyerköcök nem nyitják rá az ajtót akkor késö lesz gondolkodni. Remélem egyszer minden szülő aki agressziv vagy csalja a párját és stb szembesül majd a gyereke megvető tekintetével.
2011. ápr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Belegondolva, hogy amikor tényleg provokatív és bántó volt a viselkedésem, az eddigi legdurvább reakció a férjem részéről az volt, hogy "te mekkora egy k.csög vagy...", majd kiment a szobából...

Sőt, nem egy olyan is volt, hogy a kakaskodó természetemnek hála, szóváltásba kerültünk, de szavakkal is tudott győzni. Őszintén, ezért még fel is nézek rá, hogy mindenféle személyeskedés nélkül egy szóbeli vitában is képes volt kihúzni alólam a szőnyeget.

És nem azzal, hogy 30 kg előnye van és ezzel megfélemlített volna.


Egyszer ütött meg véletlenül (nem hallotta, hogy mögé léptem és lendületből fordult, nekem meg könyökmagasságban volt a fejem), már nekem volt kínos a sok bocsánatkérés, pedig nyilvánvalóan véletlen baleset volt.


Hovatovább, közdősportra is járok, amivel valamennyire vállalom, hogy néha megüthetnek. Amikor férfi edzőstársakkal raktak össze és - többnyire az én bénaságom miatt - megrúgtak vagy megütöttek, még akkor is őszintén bocsánatot kértek, vizsgálgattak, hogy jól vagyok-e, pedig csak egy-egy nyikkanás volt részemről, nem terültem el a földön.

2011. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!