Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hová vezet, hogy minden nap...

Hová vezet, hogy minden nap olvasható a hírekben, " idős embert saját otthonában bántalmazták"?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk oda, hogy bemondják a származását is a bűnözőknek, és akkor sok embernek felnyílik a szeme, hogy kik is azok, akik iyleneket művelnek.
2011. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

napi szinten aggódunk párom egyik nagyijáért,beteg,de nem hajlandó se otthonba se a gyerekéhez költözni,ragaszkodik a házikójához...nyár óta egyedül van,elég rossz környéken borsodban...nem tudja megvédeni magát,igazából az ajtóig tud elmenni,ápoló jár hozzá napi 2x,meg mi felváltva hetente...

szólni se tudna ha baj van,bár a gombocska a nyakában,amivel rögtön indul hozzá a mentő és az ápoló,telefon is kézközelbe...de neki 2 ütés és már nincs ereje gombotnyomni:(


hova vezet minden nap ilyet olvasni? idegbajhoz..tenni mit tudsz?


bár az én nagyim karakán,kisbaltával vágott a betörő kezébe,majdnem le is csukták...nagyimat...ide jutottunk..

2011. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Bocipók ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki látja a tendenciát...

Falun elszabadult a pokol. Ugye gyerekek munkalehetőség híján elköltöznek. Az idősek meg egyedül vannak és védtelenek.

Városon sem jobb a helyzet, sőt egyre rosszabb lesz, nálunk a Pláza környékén folyamatosan bandáznak a cigók, ezért Fehérváron már nem vásárolok ruhát és nem járok moziba sem.

Nagyon félek, mióta belenyúlt egy cigó nő a táskámba.

Annyira megijedtem, hogy kiabálni sem tudtam.

2011. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
42%

egyszer olvastam, hogy volt egy ország, ahol betiltották az olyan híreket, hogy valaki megint a metró elé ugrott, és nagy százalékkal csökkent az ilyen halálesetek száma ott...

sajnos már nem emlékszem melyik ország volt...:(

de talán ez is mutatja azt, hogy nincsenek jó hatással az emberekre ezek a hírek.

2011. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

eddig is elég sok ilyen volt,csak nem verték nagydobra


borsodban élek,kb 2 hetente hallok ilyet...csak ritkán kerül képernyőre...

2011. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagyon rosszat szeretnék írni: emelkedő nyugdíjakhoz...
2011. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Oda vezet,hogy sajnos egyre több bűncselekmény lesz,ha a munkanélküliektől elveszik még a segélyeketis,és ki mástól rabolhatnának mint az idős védtelen nyugdíjasoktól,akik évtizedek alatt kuporgatták össze a pénzüket!:(
2011. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg rémes a helyzet. De dacolva az esetleges lepontozással is, megkérdezném: Van valakinek jobb ajánlata a cigányok felé mint a bűnözés? Mi csináljanak, miből éljenek meg? Nem értenek semmihez, felnőtt egy nemzedék, aki már egy percet se dolgozott, nincs elfogadható munkakultúrájuk, iskolázatlanok, senki nem venné fel őket, és nincs is rájuk szükség.


Sajnos azzal számolni kell, hogy a fiatalok egy ilyen élethelyzetben nem az éhhalált választják, hanem ez a helyzet agresszívvá teszi őket. Így van ez Tunéziában, és így van ez Magyarországon is. És csak egyre rosszabb lesz.


Ezzel én most nem a cigánybűnözést akarom támogatni, sőt nagyon elszomorítanak engem is ezek a naponta hallott hírek. Csak ha nem bűnözés, akkor mi? Mi más van vagy lehet itt és most?

2011. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Értem mit akarsz, de miért nem tanulnak? Iskolába kötelesek járni, de én nem azért jártam vmikor suliba, hogy a mosdóban keféljek, mint ők.Nem csak a feketéknek nincs munkájuk, mert én is munkanélküli anyuka vagyok, akit a gyerek miatt nem vesznek fel sehová. Viszont én szeretnék, akarok dolgozni ők meg nem .

2011. febr. 7. 16:26
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
16.26: Igen, hát ez egy kulturális különbség, de ezt nem lehet lebontani máról holnapra, meg aki mindig csak ezt látja maga körül, az nem tud önmagában megváltozni. Talán az államnak kellett volna valamit tenni az elmúlt 20 évben a felzárkóztatás érdekében, mert 20 éve azért még nem volt ekkora szakadék.
2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!