Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ballagásra mit ajándékozzak...

Ballagásra mit ajándékozzak unokahúgomnak?

Figyelt kérdés

Csak hogy nem ilyen egyszerű a helyzet.

unokahúgom pár hét múlva ballag a gimiből.Gyerekkorunkban sokat voltunk együtt,de az idő múlásával elkerültünk egymás mellől,mivel én 6 évvel idősebb vagyok tőle.Évekig nem találkoztunk.Azóta én családot alapítottam,és terhességem utolsó hónapjában kerestek fel újra(ő és a szülei-akik az én keresztszüleim)és azóta töretlenül.De mindezek ellenére nem érzem szorosnak a kapcsolatunkat,éppen azért mert évekig felém sem néztek,nem kerestek stb.Tegnap viszont jártak itt,a ballagási meghívót hozták.Nos,az tény hogy nem megyünk el,mert nem tudunk.De úgy gondolom ajándékot illő adni.Mit ajánlotok?

Köszönöm.


2011. ápr. 17. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ezüst nyaklánccsal nem lősz mellé, főleg, ha olyan medált választasz, amibe belegravíroztathatod, hogy: Ballagásod emlékére 2011.
2011. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ezüst fülbevaló. karkötő, nyaklánc... esetleg képeslapot, könyvet.

Remélem segítettem :)

2011. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az anyagi helyzetetek. Ami szokásos ajándék szokott lenni ballagásra, az a virágcsokor és ékszer-itt azért jó tudni, hogy aranyat vagy ezüstöt szokott inkább hordani... vmi egyszerűbb is megteszi. Sőt akár még vmi dizájnabb kézműves ékszer is.

De kb. bármi, amit egyébként is vennél neki akármilyen ünnepre, és tényleg örülne neki-én jobban örültem annak a fa baglyos szobornak (kicccsit bagolyfüggő vagyok :D), amit anya adott, mint az ékszereknek. Ami még így eszembe jut (emlékekből :D): szép, míves külsejű notesz/napló, szép kivitelezésű képeskönyv/album (szigorúan olyan témában, ami érdekelné :D).

2011. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az en unokahugom is ballagni fog ,es 9 evvel idosebb vagyok ,detto sajat csaladom van es 2 gyerkoc.En egy aranygyurut vettem neki.Tudom mi tetszik neki es szeretnem boldogga tenni.Amugy eros a kotelekunk ,mivel gyerekkoratol en vigyaztam ra.Olyan mintha a hugom lenne.
2011. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy nagyon szép, igényes kinézetű, egyedi napló; vagy én pl. külső merevlemezt kaptam egyik rokontól, mert tudták, hogy családomtól laptopot kapok (egyetemre gondolva).
2011. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!