Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajandekozzak neki?

Mit ajandekozzak neki?

Figyelt kérdés

fiu,semmit nem ertekel, neki minden csak a penz korul forog.

ajandekozas lesz az osztalyban en meg ot huztam ki. az ajandek max 1300 ft lehet.

15L


2010. nov. 27. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csokit és kész.
2010. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bögre. Nálunk osztálykarácsonykor nagy divat volt, mert ez az az ajándék amit akkor adsz, ha nem tudsz mit kitalálni. Vicces volt, hogy 20 emberből 15 bögrét kapott. Vagy ha lány, még gyertyát :)
2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Édesség, azzal nem lőhetsz mellé.
2010. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Add neki oda az 1300 Ft-ot, talán annak örülne a legjobban! :-)


Á, vicc volt, a bögre jó ötlet, vagy gravíroztass neki valamit a nevével.

2010. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Vagy tegyél a csomagba márkás csokikat! (bueno,twix) sport meg balcsiszeletet nyugodtan kihagyhatod:)
2010. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy o egy ilyen ajandeknak nem orulne.. allandoan hivalkodik, egy bogret nem is ertekelne...
2010. nov. 27. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki óvszert, ha olyan nagy fiúnak hiszi magát :P bár ha ennyire paraszt, tőlem lehet, h valami disney princess/hello kitty bögrét kapna... senki nem hajlandó cserélni veled? tomtom.. nem szép dolog blabla, de az is egy megoldás...
2010. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ovszert nem vehetek mert ott lesz az oszti is es akkor az ugy ciki lenne.. senki nem arulja el, hogy kit huzott es cserelni sem cserelnenek. nagyon tanacstalan vagyok
2010. nov. 27. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Ohh én ilyen parasztnak biztos valami szivatos ajándékot vennék! :) valami csajos cuccot vagy valami nem tudom
2010. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor hát nem tudom. Ha annyira pénzéhes,és szeretnéd hogy örüljön, de a keretet is be akarnád tartani, sajnos nem nagyon van ötletem. Az óvszert is max szivatós ajándéknak ajánlottam volna...

[link]

tényleg nincs ötletem, nem ismerem a srácot.. ha mellé még gazdag is, nem nagyon tudsz ennyiért olyat adni, ami nagyon tetszene neki. Állíts össze egy bögre bele csoki kombót és kész. Ha nem jó barátod, akkor ne rágodj ezen.

2010. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!