Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (bővebben lent)

Miért van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a fiúk jobban szeretik a "cérnavékony" lányokat, mint a ducibb lányokat?
2011. ápr. 17. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen. Én sem nádszál kisasszony vagyok, mégis volt már párom és ajánlkozók is mindig voltak. Nem ezen múlik,nem kell elkeseredned :)
2011. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen azért, mert ez a kialakult nézet, divat. Sok évvel ezelőtt a fordítottja volt.

De egy kérdés: Te magad inkább a kisportolt vagy a duci fiúkat szereted?

2011. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kisportolt fiúkat!

Miért?

2011. ápr. 17. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?? Te sem vagy oda a ducibb srácokért ,te is a külsőt nézed,holott rengeteg olyan srác van aki nem kisportolt mégis nagyon jó fejek,humorosak,és szeretni valóak..Ha neked igényeid vannak,ne panaszkodj,hogy másoknak is az van
2011. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kérdező arra akart rámutatni, hogy ez ugyanaz!
2011. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert most a média éppen azt tanítja az embereknek, hogy a deszka nők a nyerők (nézz meg egy divatbemutatót, egy reklámot, egy sikerfilmet. Mindegyikben deszka nők vannak, azok vannak hűdeszépségnek beállítva, még ha rondák is, mint a fene). Ugyanúgy csinálják, mint ahogy szép lassan belopták a cigizést a filmekbe, és lám, mennyi bagós ember rohangál a földön. Sajnos ezzel meg kell tanulni együtt élni, de hidd el, nagyon sok normális pasi van akire nem hatnak az ilyen hülyeségek - főleg, amelyik nem néz tévét.
2011. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

cérnavékony lány vagyok

párom évek óta mondogatja hogy hizhatnék

ennyit erről


(bár én is hizni akarok,csak nem igazán megy tartósan...nem kövérre,csak olyanra h ne nézzenek anorexiásnak)

2011. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet altalanositani. Nekem peldaul a tetkarcsu lanyok jonnek be. Vastagabb combok, nagyobb fenek, vekonyabb derek kisebb felsotest, es szep arc. De mindez semmit sem er ha nincs szep, kiegyensultozott, nyilt belso hozza :)) A legontosabb a belso szepseg.
2011. ápr. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!