Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nagyon elhanyagolnak...

A szüleim nagyon elhanyagolnak és sosem törődnek velem (úgy mint azt én szeretném). Vannak itt olyanok akik valami ilyesmit élnek át vagy éltek át és tudnának nekem segíteni illetve tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé és éld az életed, mert ha minden lehetőséget megragadsz ez akkor sem hosszú.
2011. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne, ne, ne tedd! Én is hasonló cipőben járok/jártam, de szerencsére nem dobtam el az életemet. Mert nem éri meg. Sajnos el kell viselni őket, amíg tőlük függsz, de után szevasztok és olyan életed lesz, amilyet akarsz, mert onnantól te irányítasz! Lesznek bőven olyanok, akik szeretni fognak, igaz ez sosem pótolhatja, amit most nem kapsz meg, de nem éri meg. Képes lennél a maradék kis életedet is beáldozni nekik? Hogy még ezt is tegyék tönkre? Nem. Az a tiéd. Lehet, hogy magányos leszel otthon, de meg kell acélosodnia a kis lelkednek, hogy ne tudjanak bántani, sérteni semmivel. Ha erre képes vagy és ki tudod zárni őket, nyert ügyed van!
2011. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ne akarj meghalni! Ha nem sikerül beszélned velük, hogy foglalkozzanak veled, akkor nincs mese, tűrnöd kell. :-(

Ne lázadozz vagy veszekedj, mert attól csak még rosszabb lesz, tapasztaltam.

Hamar felnősz, addig tanulj sokat, hogy jó munkád legyen majd, mielőbb önálló életed legyen. Felnőttként még boldog lehetsz! És te majd a gyerekeiddel törődj sokat, mutasd meg a szüleidnek hogyan kell... Bár szerintem ezt fölösleges is mondani, mert akit ilyen rossz élmények érnek, az többnyire felnőtt korában nem szokta elkövetni a szülei hibáit.


Velem sem foglalkozott sokat anyám. Nem tudom, szerintem úgy gondolja, hogy a gyerek egy bábú. Dolgozott, vett nekem ruhát, kaját, stb. Viszont beszélgetni sosem lehetett vele és játszani is szökőévente játszott velem. Amíg a nagyszüleim éltek, addig jó volt, egyébként iszonyatosan szenvedtem tőle. És én veszekedtem is, mert gyerekként úgy jött ki belőlem, de attól csak még nagyobb falak lettek köztünk.

Hát felnőttem, túléltem de ez kihat az egész életemre. Mindegy, ha lesznek gyerekeim, ha..., akkor én odafigyelek rájuk mindig.


Kitartást!

2011. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy ? Fiú lány ?

Hogy bánnak veled, és te hogy szeretnéd, hogy bánjanak ?


Ne akarj meghalni. Nincs más a családban akihez tudnál menni kikapcsolódni, aki kimutatná, hogy szeret ?

Hidd el ennek egyszer vége lesz. Addig koncentrálj sulira, hogy nagyszerű lehetőségeid legyenek, miután végre elkerülsz otthonról.

2011. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, mennyire elegem van már a nyafizásból, miért nem mész a kamaszpanasz.hu-ra, ott kisírhatnád magad a többi tinivel vállvetve. Szörnyüek a szüleid? Engem két alkoholista nevelt fel, egyszer a saját apám úgy berúgott, hogy majdnem megeröszakolt, majd addig szorította a nyakam, hogy végül a mentö vitt el... Na, mesélj a te szüleidröl, mi mindent követtek el ellened, ami miatt meg akarsz halni??
2011. ápr. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem én ezt.Sok gyerek azon sír, hogy meg akar halni, mert a szülők nem vettek neki csokit. Mi lesz ezekkel a gyerekekkel 5-10 év múlva, mikor valódi, felnőtt problémákkal szembesülnek?
2011. ápr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, hogy mit írok egyesek úgyis lecsesznek, úgy hogy inkább nem írok.

De azért várok válaszokat.

2011. ápr. 18. 07:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5.41. Ez nem verseny téma. Sajnálatos, hogy neked olyan gyerekkorod volt. Attól még az ne bántson, ha másnak is baja van (ha nem is akarják majdnem megölni) és itt kimeri sírni magát.

Miért válaszol az olyan, aki csak leszidja azt aki bajban érzi magát sosem értettem.

Kérdező megírnád nekem akár privibe is hány éves vagy ? És nekem nyugodtan kisírhatod magad, ha nincs más akinek megtedd. Csak jelezz ide, ha írtál privit.

2011. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, írtam. :)
2011. ápr. 18. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem előzőnek írtál privit, sajnos még nem kaptam meg.

Remélem ideér.

Fel a fejjel ! Tanulásra, barátokra, sportokra koncentrálni !

2011. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!