Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet számítógépezni?

Mikor lehet számítógépezni?

Figyelt kérdés
Én bármikor leülök a számítógép elé, a párom rögtön talál nekem ki valami munkát. / ő nem ért a számítógéphez!/
2011. ápr. 18. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen esetben a Btk. engedélyezi a fegyverhasználatot.
2011. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, nem szereti, ha számítógépezel. Üsd le:D
2011. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudja kepzelni hogy mi orom lehet benne. Nem ert hozza, feltekeny, (a gepre!), idegesiti, hogy Neked olyan hobbid van amihez O nem ert. Na meg, lehet azt hiszi hogy valami titok is megy. Hallhat a Facebookrol, tarskeresesrol, hogy hanyan jottek ossze a szamitogepen keresztul. Hanyan hagytak ott csaladjukat, meg kulfoldre is elmentek az ismeretlenhez.
2011. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Talán féltékeny, hogy ott próbálsz másokkal (talán egy új partnerrel) kommunikálni. Ülj le vele őszintén beszélgetni és mondd el neki, hogy mit szoktál a gépen csinálni és hogy nem társkeresés céljából használod.
2011. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

"Mikor lehet számítógépezni?"


Mindíg minden körülmények között! ;)

2011. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
16.23-nak a pont, hogy féltékeny az én hobbym-ra. A faceebook-ot hírből sem ismeri. Max a youtube-ra kapcsoltat engem rá, ha régi zenét akar hallgatni.De miért nem akarja megtanulni a számítógép használatát?
2011. ápr. 18. 16:30
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Bármikor lehet számítógépezni, amikor akarsz. Ennyi erővel szólj be te is az ő hobbijára... Amúgy mi az hogy kitalál neked valami munkát? Mondj rá nemet és kész, a saját szabadidőddel úgy rendelkezel ahogy akarsz.
2011. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor párad lefeküdt aludni akkor este 21:00-22:00 óra környékén ülj le, egy csésze kakaóval vagy borral, és élvezd a géped! Próbáldd meg ezt!
2011. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős a párad?és re mennyi idős vagy ha megkérdezhetem?
2011. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy a facebookot hirbol sem ismeri. Szerintem epp ez a baj, hogy remhireket hall az internet hasznalatarol. Biztos nem annyira fiatal, irod hogy regi zeneket hallgat. Miert nem leped meg egy par orai szamitogep kurzussal? Habaar, lehet hogy annyira belejon, tetszik neki, hogy egy masikat is kell venni, mert akkor aztan tenyleg nem fogsz odaferni a gephez tobbet.
2011. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!