Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő mellett számítógépezn...

Csecsemő mellett számítógépezni, káros ez neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? Odaülteted az öledbe és ő is bámulja a képernyőt? Ha sokat nézné nem lenne jó a szemének, de ha ő játszik, te pedig itt ülsz egy kicsit, akkor nem lesz semmi gond.

Lányom most épp bent van a járókában, tök jól eljátszik, és ilyenkor én is néha ide merészkedem a géphez. Ez nem fog neki ártani.

2011. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy ilyenkor az ölemben alszik és, hogy a gépnek van-e olyan elektromos sugárzása ami károsítja.

Lehet butaság.

2011. jún. 17. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor ő alszik/játszik leülök a géphez, de vele együtt sosem. Túl gyengécske még a szeme a vibráló monitorhoz, 2 hós lesz. És még jó sokáig nem is szeretném, ha gép elé kerülne.
2011. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

:-DDD


hát ha nem usb csatlakozós a baba akkor baj van .-)))


komolyan meg dehogy nekem is szokott a 5hónaposam gépelgetni mikor az ölemben ül és úgy írok valamit .-)))

tetszik neki de a monitort meg nem is nézi (igaz tft-s)


ha meg máshol van akkor meg pláne nem :-))

max neked lehet lelkiismeretfurdalásosod h nem vele törődsz

de ennyi neked is jár

2011. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Közben pont írtál. Valamennyi elektromos kisugárzása van a gépnek, de szerintem nem olyan mennyiség, hogy attól baja lenne, főleg, ha nem órákig zajlik a dolog. Elvileg a mobil sem egészséges, ha sokat telefonál az ember, mégis sokan használják.

Szerintem ne aggód túl, az sokkal rosszabb, amikor látok utcán szülőket, akik a pici baba/gyerkőc sétáltatása közben szívják a cigit. :S

2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

amúgy nincs

a mobil akkor már károsabb lenne mert az bocsát ki rádióhullámot

elvileg egy sima gép nem max ha van benne wifi de azt le is lehet tiltani

2011. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A számítógép mágneses sugárzása sehol nincs minden egyéb sugárzástól, ami ér titeket és mégse lesz semmi bajotok tőle. Jó dolog, hogy gondolsz az esetleges veszélyekre, de ez nem fog semmi baj okozni neki.
2011. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem, nincs lelkiismeret furdalásom, ha alszik az ölemben akkor gépezek, helyette sosem. Akkor vele foglalkozom, ha ébren van.
2011. jún. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!