Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni olcsón babahol...

Csámpai angéla kérdése:

Hol lehet venni olcsón babaholmikat Bács-Kiskun megyében?

Figyelt kérdés

Ebbe minden bele tartozik(kocsi,ruha,stb.....)

Akár még ingyen is érdekelne,ha lehetséges....


2011. ápr. 18. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegényem, látom nem kaptál válaszokat. Én találtam egy oldalt, ahol Bács-Kiskun megyében szinte minden városban találsz egy-egy bababoltot. Egyébként, van amihez telefonszám is van. Vannak interneten rendelhető egész jó, olcsó cuccok is. Vagy regisztrálsz a vaterán/tesz veszen. És licitálgatsz. :)


Bababoltok: [link]

Rendelhető cuccok: [link]

Vatera regisztrálás: [link]

Tesz Vesz regisztrálás: [link]

2011. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszike a leveledet nekem nagyon hasznos volt.

1 leendő anya....

2011. ápr. 19. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. nekünk vannak ruhaink fiú-lány, jatekok, cumisüveg, járóka , pelenkázó, stb. kunszentmikloson lakunk. szívesen odaadom őket. eljössz, vagy postaköltség fejében odaadom. max jelképes árért.

de sok a cucc.

regen teszveszen árultam, de most nem foglalkozom vele, védőnőhöz szoktam bevinni, de ha neked nagyobb szükséged van rájuk, neked adom.

konkrétan mire lenne szükséged? írhatsz privit is.

timi

2011. ápr. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!