Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jót csináltam vagy később...

Jót csináltam vagy később megbánom? Nógrád megyében élek így itt nincs sok lehetőség a munkavállalásra vagy ha van is csak gyárakban.

Figyelt kérdés

Párom szeretné, hogy itt maradjuk mert neki van állása és akad neki egykét maszek munka is.

De nekem nincs állásom, mert protekció nélkül nem tudok bejutni sehova. Hiába van 3szakmám, nyelvvizsgám nem kellek sehova.

Muszáj őt itt hagynom főleg úgy, hogy ő mindent elvállal és fontosabb a munka mint én. Szerintetek megbánom azt, hogy elmegyek a fővárosba és hetente - kéthetente jövök haza vagy marajak itthon munka nélkül? vagy esetleg legyek egy gyárba 3műszakban 90ezerért?


2011. szept. 22. 15:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
halálra ítéled a házasságod!
2011. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem menj Pestre,mert ott van munkalehetoseg, es hetvegen taliztok
2011. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
22%
Menj a gyárba 3 műszakba. Rengeteg ember dolgozik ott, az is egy munka. Nem egy álommunka, de a semminél jobb. De neked kell eldöntened, hogy megér-e ennyit a kapcsolatotok. Ha nem akaródzik elmenned gyárba dolgozni, azért, hogy ne kelljen kockáztatnod a kapcsolatod akkor nem jelenthet neked túl sokat.
2011. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha Pestre mész, lassan meghal a kapcsolatotok. Ha maradsz, esetleg hónapokig munkanélküli maradsz. Pároddal közösen tűzzetek ki egy határidőt! Pl. ha egy éven belül nem találsz normális állást, akkor...
2011. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerelmeből nem lehet megélni!Kapcsolatért se adnak kenyeret.

Én évek óta távkapcsolatban élek,de sokkal jobb így,hogy nem vagyunk folyton együtt,ha emiatt egy kapcsolat megromlik összezárva is megromolhat,kettő ha neki fontosabb a munka mint te,mire vársz még?

2011. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

én 2010. áprilisában mondtam fel a munkahelyemen egy biztosabbnak tűnő munkáért amit aztán később kiderült nem is kaptam meg.. szóval munkanélkül maradtam.abban az évben sehol nem tudtam elhelyezkedni, így az év decemberében hazaköltöztem, de most sem tudok dolgozni mert a fiamat nevelgetem, de tudnék hová menni.Ebből csak azt akartam kihozni, hogy ha erős kötelék van közöttetek akkor mindenre (még erre is) találtok megoldást.

Én azt tanácsolom hogy előbb találj magadnak melót pesten vagy a környékén és ha már biztos a tuti akkor költözz mert ha csak úgy ukk-mukk-fukk leköltözöl pestre akkor ugyanott vagy ahonnan indultál.

De ha meggondolod magad és nem mész pestre akkor menj a gyárba 90ezerért és mellette adj fel hirdetést nyelvkorrepetálást vállalva..reális árért! :)

remélem nem tűnt off-nak, és tudtam segíteni.

2011. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk még házasok.

De igen sokat jelent nekem.

De mikor neki adódik munkája Szegeden, Pécsen vagy akárhol én le vagyok ejtve.

Most is megbeszéltük, hogy együtt megyünk a hétvégén kiruccanni, de lemondta mert neki akadt egy alkalmi munkája. és az a baj, hogy ez nem az első eset volt.

Így most én is úgy döntöttem, hogyha neki fontosabb a munka akkor én is keresek a szakmámhoz illő munkát. Mert sok évembe és sok pénzembe kerültek a szakmák ahhoz hogy egy irodába dolgozzak.

De természetesen ha ő is másképp állna a dolgokhoz és én lennék a fontosabb,és nem a munka. Oké dolgozzon de akkora ne vállaljon munkát mikorra más programot beszéltünk meg.

2011. szept. 22. 15:50
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.

Én is úgy gondoltam hogy csak úgy megyek fel ha van munka.

Ha meg akar jön de ő inkább maradna:(

2011. szept. 22. 15:51
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg lehetoseged lesz Pesten. Es ha a baratod evek multan elhagy? Utana mar Pestre se tudsz menni. Most meg fiatal vagy indulj neki
2011. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
82%
Így már azért más, hogy így kifejtetted, hogy gyakorlatilag neki a munka sokkal többet jelent. Akkor menj csak Pestre, használd ki, hogy van végzettséged. Lehet, hogy így sem működne már sokáig ez a kapcsolat a párod sok munkája miatt.
2011. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!