Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ILLIK vinni? A 45 éves...

Mit ILLIK vinni? A 45 éves fiamnak egy éve van barátnője. Eddig én többször vendégül láttam Őket (gyerekei nélkül).

Figyelt kérdés

Most meg lettem híva az asszonykához (örömmel megyek). Miben bizonytalanodtam el? Hát abban, hogy mit illik vinni a 19 és 16 éves fiának.

Van még egy mama is, de ő nem okoz gondot, mert velem egyidős (bonbonra gondoltam) Virágot nem viszek, mert én is "nő" vagyok.

Csak apróságra gondolhatok, mert kis-nyugdíjas vagyok.

A segítő sorokat megköszönöm.


2011. ápr. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg a fiadat, hogy milyen csokit szeretnek. Pl. Ferrero jó lenne, ha szeretik.
2011. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ki kéne deríteni mit szeretnek, én pl. nagyon szeretem könyveket 22 évesen. De pl. csokinak szerintem mindenki örül. Fiúk szoktak örülni illatszereknek, csak ott nehéz eltalálni az illatot, hogy szereti e, tehát ilyen általános kell.
2011. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mivel nem ismered őket, egy-egy tábla csoki, valamelyik jobb márkából nekik is megteszi.
2011. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors reagálást.

Nem gondoltam volna, hogy lehet a fiúknak is csokit venni, ugye a karakteresebb, minőségi fekete csokoládé jó?

Sajnos a könyv drága és ahhoz jobban kellene őket ismernem.

Majd karácsonyra :-)

2011. ápr. 19. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

én is a csokit javasoltam volna.

nagyobb boltokban szokott lenni kiskosár, amiben asztalt gyümölcsök vannak - esetleg azt lehetne a mamának bonbon helyett, de simán jó, ha mindhárman csokit kapnak.

2011. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyszerűen csak kapnának saját készítésű sütit? Annak nincs párja:) Biztosan nagyon örülnének neki! És olcsóbban is meg lehetne úszni, hiszen azt közösen kaphatnák.
2011. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Csoki a fiúknak is,ezzel tévedni nem lehet.


És ha szeretsz sütni akkor vigyél saját készitésű sütit.

2011. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját készítésű süti tényleg jó ötlet!


De érdemes rákérdezni a fiadnál, hogy milyen szeretnek.

Én pl. képtelen vagyok megenni a vajkrémes sütiket vagy a baklavát, mert túl édesek. A férjem meg kilószám betermeli, miközben én fintorogva nézem.

Ez nagyon ízlés kérdése, úgyhogy érdemes rákérdezni! (no meg hogy nem fogyókúrázik-e valaki, mert akkor nagyon rossz egy tálca finom sütit nézegetni :))

2011. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!