Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felállt neki rám pedig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felállt neki rám pedig van barátnője. Többször előfordult már. Ez érzésektől független?

Figyelt kérdés

én nagyon szeretem őt ,de mivel barátnője van nem fogok közbeavatkozni.sokat beszélünk msn-en néha eljön hozzánk beszélgetni meg találkozunk néha véletlenül a városban.

ja és tudja hogy tetszem neki

17l ő 18f


2010. máj. 17. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
jajj ne véletlenül rossz kategóriába voltam
2010. máj. 17. 20:56
 2/9 A kérdező kommentje:
remélem a szerkeztőség átteszi és nem törli egyből:/
2010. máj. 17. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Benyomtam,hogy rossz kategóriába van talán átteszik.
2010. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. máj. 17. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben nem te döntesz. Majd úgyis eldönti mit akar. De jobb lenne ha találnál mást... :/
2010. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valakinek egy kulcslyukra is feláll, érzésektől függetlenül. Semmi köze az érzéseknek hozzá, egy ismeretlen jó csajra is működik ; )
2010. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy férfinek nem kell érzelem ahhoz hogy felizguljon. Ezért férfi.
2010. máj. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudja hogy tetszel neki? Már hogy ne tudná, hisz róla van szó. Én is tudom hogy nekem ki tetszik:-)
2010. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ELÍRTAM XD

tudja h tetszik nekem :D

2010. máj. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!