Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?...

Miért csinálják ezt velem? Elvileg ők a barátaim. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú. Elmondtam ezt a barátnőimnek, mert úgy gondoltam, hogy bízhatok bennük. Most viszont folyton leégetnek a fiú előtt, direkt (!). A nevét kiabálják neki, meg hogy tetszik nekem. Meg még számtalan ilyen dolgot mondhatnék. A fiú eddig nem tudta, hogy bejön nekem. Én nem így képzeltem el azt, ahogy közlöm vele. Úgy érzem ezzel most tönkretették az egészet. Persze valamilyen szintig oké a cukkolás, de már nem általános iskola 3. osztályában vagyunk... Hogy állítsam le őket? Hiába mondom nekik, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, ugyanúgy csinálják. 15/L
2011. ápr. 19. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én megválogatnám a barátaimat
2011. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy én megválogattam. Legalábbis eddig azt hittem.
2011. ápr. 19. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Tini szokas a kiabalas, egetes, feltunesi viszketegseg. Ne torodj vele/veluk, majd kinovitek.

Ja, es mennel jobban mondod, hogy ne, annal jobban csinaljak. Megint csak, kis tinik meg.

2011. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
ezek után még azt írod, hogy a barátaid?ne csináld, az ilyen nem barát.hogy állítsd le őket?ne beszélj velük.szerintem máskor is hátba fognak támadni.de te jobban ismered őket.
2011. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
agyilag gyerekek és megmondom neked: ezek nem barátok! inkább nevezd őket ismerősöknek vagy osztálytársaknak. Gondolom még nyolcadikos vagy..majd gimibe találsz igazi barátokat. Ja és tényleg csak jobban mondják ha mondod nekik, nem a legjobb megoldás de sz.ard le őket.
2011. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!