Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám megbízott egy embert,...

Az apám megbízott egy embert, hogy kövessen mindenhová, persze úgy, hogy én ne vegyem észre, szerintem ez felháborító, mit csináljak? Így nem tudom magam jól érezni a barátaim társaságában!

Figyelt kérdés
Ráadásul 19 éves vagyok és még sose csináltam semmi olyat, hogy ezt érdemelném!:(
2010. júl. 31. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rázd le

!

2010. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fiú vagy v lány,mert ha lány akkor van egy tippem h miért csinálja,de az eléggé beteges dolog.Bár egy 19 évesre követteni az is az,mond neki hogy szereljen rád nyomkövetőt.
2010. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!:S
2010. júl. 31. 10:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki azt hogy hétvégén randíra mész ne mással követtessen hanem kisérjen el mert élveznéd ha nézne közben ,szerintem ez hatásos.
2010. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megbízott valakit?? Észrevetted? VAgy hallottad, amint megkér erre valakit?? Ha észrevetted, hogy követnek, akkor még nem biztos, hogy apád bérelte fel....ha igen, akkor elég béna az illető, hogy észrevetted....

Mindenesetre a történet elég gáz.

2010. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...kivéve akkor nem gáz, ha valami nagyon gazdag családból való vagy, mert akkor lehet szimplán csak félt apukád! :D
2010. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szóval lány vagy,hát akkor :S Szerintem amint tudsz költözz el a közeléből.Nem érzed néha úgy hogy más veled,hogy nem igazán apai érzéseket mutat hanem a nőt látja benned?Ne ijed meg de ez beteges,vagy birtoklási mániában szenved apud vagy ,hát ....
2010. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beszélj apáddal!Én vagyok olyan,hogy apámnak "szépen"elmondom a véleményemet,hogy hogy képzeli ezt? Vagy ha kell, akkor még annak a másik pasasnak is beszólok!
2010. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: az utcán sétálás közben hirtelen egy járőrnek mutatsd meg a csávót. Mondd meg, hogy követ mindenhová és rettegsz és halálfélelmed van :) Azonna rászállnak ott helyben. Lehet, hogy utána már nem lesz kedve követni :)
2010. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én is azt csináltam mint amit az uccso mondott. csak engem azért követtetett mert ö olyan köröben forgott h nekem ez a védelmemet nyujtotta.
2010. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!