Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért akarnak...

A férfiak miért akarnak állandóan nősülni?

Figyelt kérdés

Valahányszor ismerkedek mindig csak a házasságot hozzák fel, de én nem akarok férjhez menni nem hülyültem meg! A barátnőim se akarnak férjhez menni mi a francnak az.


Szabad akarok maradni mint a madár és repkedni. Nem akarom lekötni magam senkivel, és ha meghalok szabadon akarok meghalni!


2011. ápr. 21. 15:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
En no vagyok, de nem sok ferfit ismerek, aki annyira hazasodni akar. Biztos, hogy talalsz majd olyat, aki nem akar. Ugy erted, hogy te laza kapcsolatot keresel? Valoszinuleg mas helyeken kellene probalkoznod, pl. szorakozo helyeken vagy adj fel szexhirdetest.
2011. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem nekem olyan nyitott kapcsolat kéne. Hogy lenne párom é mellette repdeshetnék és a páromnak is lehetnének csajai. Így mind ketten szórakozhatunk és egyben társak is lennénk. Csak az a baj hogy minenki el akar venni feleségül nekem meg az nem hiányzik!
2011. ápr. 21. 15:39
 3/35 A kérdező kommentje:
Ja és a társkeresőbe mind azt írja h feleséget keres :(
2011. ápr. 21. 15:40
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

6évig kerestem azt a pasit akivel minden tökéletes és még nősülni is akar...

Én csak olyan emberekbe futottam bele, aki szabad akart lenni, hiába szeretett nem akart elvenni feleségül stb...

Amúgy meg szerintem nagyon ritka a nősülni akaró pasi, te meg pont az a "szerencsétlen" vagy aki ezeket fogja ki annak ellenére hogy te pont nem ezt keresed.

2011. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Azért akarnak állandóan nősülni, mert ők így képzelik el boldogan az életüket. Én is közéjük tartozom. Ja és én meg ha meghalok, nem magányosan szeretnék meghalni, és nem érzem magam leláncolva akkor se, ha megvan életem párja.
2011. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
47%
Még hogy nősülni??A férfiak??Hol élsz Te??Pont hogy nem akarnak,vagy csak nagyon de nagyon kevesen akarnak házasodni,szinte mind csak alkalmi,meg szexpartnert keres magának.Le is írjék,ki is mondják,úgyhogy pont Neked való férfiakkal van tele a mai világ!
2011. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%
Az én páromnak is nagyon fontos a nősülés, nekem kevésbé. De ő úgy érzi a házasság, de legfőképp a gyerek koronázhatja meg a kapcsolatot és ő, ha csak kicsi, 2 tanús esküvőt is, de mindenféle képen szeretne megházasodni. Én nagyon szeretem őt, és sokat gondolkodtam rajta, ha nagyon szeretné és ez tenné őt boldoggá akkor rajtam nem fog múlni. De ha nem szeretném őt ennyire lehet nem mennék férjhez.
2011. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
25%

Férfiak, nősülni??? Melyik az a nemnormális? :D

Előbb fagy be a pokol, minthogy feleségül vegyek bárkit is...

2011. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Hát belinkelhetek pár társkereső oldalt és meglátjátok h mind csak nősülni akarna!
2011. ápr. 21. 15:45
 10/35 anonim ***** válasza:
40%
Pedig szerintem neked könnyebb dolgod van. Keress elvált férfiakat. Egy részük torkig van a nőkkel, szóval esélyes, hogy a büdös életbe össze nem kötné az életét mással.
2011. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!