Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért lehet az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet az, hogy a nálam jóval idősebb férfiak állandóan rám szállnak, de a velem egy korosztályúak meg észre se veszek? Számomra ez nagyon zavaró :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves leányzó vagyok(nemsokára 16.)nem vagyok se csúnya,de se a legszebb,nem vagyok m*g*mutogató,de mégis a (20éves férfiaktól kezdve egészen a 50évesekig értve),állandóan rám vannak szállva,még mindig nem jöttem rá vajon miért.:S Sosem járok kihívó ruhában,sőt inkább úgy öltözködök,hogy "elrejtsem azt amim van" az én korosztályom béli fiúk,szó szerint észre se vesznek,mintha nem is léteznék,csinálhatok én bármit,akkor is ugyanebben a helyzetben lennék... Nagyon zavar,hogy a nálam jóval idősebb férfiak,állandóan megbámulnak az utcán és hozzá még "elég feltűnően"összeakarnak jönni velem,vagy "ismerkedni akarnak"vagy rám szállnak.. Akárhol próbálkoztam a korosztályom bélieknél,vagy nem voltam "elég szép nekik" vagy nem feleltem meg az elvárásaiknak,vagy szimplán nem jöttem be nekik mint lány.. De ha mégis összejött nagy nehezen egyel akkor is vagy csak hülyített,vagy csak a szexre kelletem volna.. Már szüleim is megjegyezték,hogy miért lehet az,hogy nincs fiúm?nagyon csodálkoznak ezen.. O.o Ugye azt nem gondolta komolyan a jó isten,hogy nálam jóval idősebb férfival fogok összejönni?Be kéne mutatnom szüleimnek mit mondanék?"szia anyu itt a barátom xy 25éves?"kicsit kiakadna..és akkor az utcában az terjedne el rólam,hogy ekkora K.lennék,hogy ilyen idős pasikkal jönnék össze!?:S nekem ez nem hiányzik :S mit tegyek?:S engem ez nagyon zavar :S
2011. ápr. 22. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemtom ha közel laksz engem érdekelnél :) veled egykorú vagyok :D
2011. ápr. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen..igen XD
2011. ápr. 22. 02:42
 3/9 anonim ***** válasza:
kajak csak küldj mailt :D
2011. ápr. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"tegyél ki képet magadról ide"!

amúgy nem értem miért baj, ha pár évvel idősebb barátod van! ne foglalkozz mások véleményével, te érezd jól magad a kapcsolatban! :)

2011. ápr. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj, mivel, a lányok mint testileg mint pedig értelmileg hamarabb érnek, ezért szükség van 2-3 év különbségre, hacsak nem találsz egy értelmes 15 éves fiút. A korodbeli fiúk, lehet épp ezért nem vesznek észre, mert mindenedet elrejted és hátérbe szorulsz azok a lányok mögött akik jobban megmutatják azt amik van.

De ne csüggedj idővel lesz valakid :)

2011. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én problematikám annyiban hasonlít, hogy engem a 40 év felettiek vesznek észre. Felső kort nem tudok meghatározni. (Vagyis ők azok, akik az utcán elmenve teszik a megjegyzéseket.) Alatta gyakorlatilag semmi. Bár engem ez annyira nem zavar, mint téged. Csak lehetne végre korombeli is.

19/L

2011. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit én sem értem... 20 vagyok, csinos, igényes és kedves, ehhez képest a korombeliek hozzám szólni sem mernek.

Viszont az 50+os, homeless alkoholistáknak a kedvence vagyok, az összes megtalál. :P

2011. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:22


Biztos félnek tőled..

2011. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek pedig:

Mert fiatal vagy,tapasztalatlan,éretlen,irányítható,meggyőzhető,manipulálható,könnyen megszerezhető,csalódásoktól mentes,kisebb igényű,mint idősebb nő társaid.Ráadásul valószínűleg a kisugárzásod is még a helyén van.Ezért lehetsz vonzó az idősebb fiúknak/férfiaknak.Azt sem zárhatod ki,hogy nem tetszel az ellenkező nemnek-általában ez az első,aztán a többi,amit leírtam.

2011. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!