Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu csak a húgomról rak ki...

Anyu csak a húgomról rak ki képet a facebookjára, minket nem, miért szereti jobban?

Figyelt kérdés
2 húgom van, a kisebbik 3 éves, a nagyobbik 14. Anyu mindenhova kirakja a húgomat, meg minket meg se jelölt a facebookon gyerekeinek, a 3 éves húgomat meg felrakta és bejelölte. És odaírta a képek alá, hogy "tündérkém", meg "egyetlen királylányom" és írtak is alá, hogy ő hasonlít a legjobban rá, meg látszik hogy a lánya. Ez nekem, meg tesómnak is nagyon rosszul esik, mert pl. nekem ugye volt a szalagavatóm és készült rengeteg kép, de egyet se rakott fel..miért ilyen velünk?
2011. ápr. 22. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy buta ötlet, ami nekem most elsőre eszembe jutott, de nem lehet, hogy anyukátok fiatalabbnak akarja mutatni magát, mint amennyi valójában?? (és akkor persze a két nagyobb gyerek képe már "rontana" ezen)... Egyébként tőle nem kérdeztétek meg ezt? Kíváncsi lennék, mit mondana.


Én egyébként sem magamról, sem a gyerekeimről (két kicsi van) nem rakok ki sehova képeket elvből. Sem adatokat, sem telefonszámot, semmit. Csupán a nevünk és az e-mail címünk látszik.

2011. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Ugyanúgy szeret titeket is. De szerintem azért csak őt rakja ki, mert ő a legkisebb, a "kis aranyos". (Megértelek... nekem is öcsém van, és mindenki őt imádja a családban.) Más ötletem nincs...
2011. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tôle! Kìvàncsi lennék, hogy hogy mit fog vàlaszolni!!! Komolyan, szerintem nem gondolt bele, vagy lehet, hogy titeket ezzel màr nem akar "égetni" ... Pont a kamasz korban vagytok és lehet, hogy nem akar kellemetlenkedni ezzel... Vagy esetleg te is bejelôlhetnéd mint anyàdat, akkor nem hiszem, hogy nem fog visszaigazolni!!! Ne sértôdj meg ezen, mert lehet, hogy éppen csak nagyon figyel arra, hogy ne hozzon kellemetlen helyzetbe, hiszen egy nagyon kényes idôszak ez neked és a nagyobbik hugodnak, amikor nem nagyon tudni mi a jò...
2011. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esik, de nem lehet, hogy mindez puszta divatolás? Tudod most divat a kisgyerekről képet kitenni közösségi oldalra és ügyüli bügyülüségeket firkantani alá.
2011. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Ez egy bunkó munka az biztos de tudod mit?Gázolj te is bele a lekébe.Kérdezz rá csak úgy aztán ha válaszol vágd hozzá hogy de amúgy se érdekel különösebben jobban izgatna ha apu csinálná mert az fájna mivel őt jobban szeretem .Na kiváncsi lennék a reakcióra!Mert az egy dolog hogy nem tesz ki rólatok képet de hogy még be se jelöl hogy a gyerekei vagytok na ez kicsit durva!
2011. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kérdeztem és akkor azt mondta, hogy nem tud feltenni többet..érdekes, azóta is töltött fel, na mindegy. Csak elég gáz, hogy pl. barátnőm megnéztem anyukámat facebookon és ő is kérdezte, hogy miért csak a tesómról van fent 5 ezer képe. Pedig szerintem úgy lenne korrekt, ha mind a három GYEREKÉRŐL feltenne képet, mert egyrészt szerintem se nem vagyunk rondák, se vállalhatatlanok. Amúgy meg én konkrétan sosem lázadtam, hogy ne dicsérjen másoknak vagy ne mutatkozzon velem emberek előtt, én mindig büszkén mentem vele mindenhova..de úgy látszik, mi már nem vagyunk a "királylányai".
2011. ápr. 22. 14:27
 7/20 anonim ***** válasza:

Az én anyum meg csak a bátyámat jelölte be anno iwiw-en, egem nem, azt mondta, nem akar zavarni. Lehet a te anyud is ezért csinálja ezt. Kérdezd meg, az a biztos.

Egyébként ne a facebookra és társaira alapozz, hanem arra, hogy hogyan bánik veletek az életben.

2011. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Tojásrántotta válasza:
6%
Jézusom!!! Szarügy, mond meg neki, hogy b*ssza meg és rólad is dobjon fel pár képet, különben nagy balhét fogsz csinálni :D:D:D
2011. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Esetleg írj a facebook falra, hogy "annyira kár anya, hogy már nincs több hely a mi képeinknek a hugival, de hogyhogy azóta tudtál felrakni még képeket? megpróbálnád a mieinket is légyszi?"
2011. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele olyan sokat beszélni, mert koleszos vagyok, el kellett mennem, mikor született a tesóm. Most nem is annyira a facebook, csak a gesztus ami hiányzik.
2011. ápr. 22. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!