Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Szóval a húgomró...

Mit tehetnék? Szóval a húgomról lenne szó, Nagyon csúnyán összevesztünk. Családi ebédnél és széttépte az esküvöi meghívót amit átadtam neki és azt mondta hogy felejtsem el hogy ő eljön az esküvőmre, Mert hogy utálja a leendő feleségemet.

Figyelt kérdés
Megtudja hogy mit művel a hátam mögött. Nagyon makacs. Amit a fejébe vesz abból nem enged. Hogyan Békíthetném ki?
2010. febr. 13. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Én egy büdös szót nem szólnék hozzá, amig bocsánatot nem kér a hisztije miatt. Mit képzelt, hogy ő fogja a párodat kiválasztani?

Széttépi a meghívót? Maradjon otthon!

2010. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezz csak rá a húgodra mit titkol el a leendő feleségedről. Lehet pont neki van igaza. De ha abszolut nem tudja bizonyítani, akkor pusztán csak hisztis.
2010. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak a veszekdésnek oka volt. És valószínűleg nem blöffölt, hanem valóban tud valamit.
2010. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék,mit tudhat.Ilyet nem mond az ember alaptalanul.
2010. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg mit tud és persze bizonyítsa be.Ha igaz a dolog,akkor gondolkodj el rajta!
2010. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!