Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a jobb, ha a...

Szerinted melyik a jobb, ha a csaj nem dolgozik, élősködik a szülein, vagy elmegy inkább egy BÁRba kurv*nak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
az első!!! vagy keressen normális munkát,miért ez a két véglet jut csak vkinek az eszébe?:O
2011. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
A munkával pénzt is szeres és legalább hasznossá teszi magát. De nem hiszem, hogy a mai világban csak Bárokban lehetne elhelyezkedni boldoglánynak.
2011. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Inkább ne dolgozzon.

Egyébként meg tényleg ez a két véglet van jóformán. Én 1 éve keresek munkát, 3 szakmával és sehova sem kellek...

2011. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha van hozzá gyomra csinálja. Sima lakásos prosti lány 2-4 milkát keres havonta.


Persze én inkább "élősködnék", amíg muszáj, és igyekeznék munkát keresni:)

2011. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

A "normális" munka mennyit hoz? Nyolcvanezret?

Nem rokonszenvezem a dologgal, de megérteném, hogyha a kuurválkodást választaná.

2011. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg lehet munkát találni és nem ez a két véglet van. Ha nem akar 80 ezerért dolgozni, akkor menjen és tanuljon valami olyan szakmát, amivel jól kereshet (akár fodrásznak, műkörmösnek, vagy fogorvosnak, ki-ki képességei alapján). Nem csak kurvkodással lehet jól keresni, és annál a kockázat is nagy azért, mert azok, akik ilyen lányokat bérelnek, szinte bármilyen lánnyal beérik, az meg nem egészséges...

Viszont én megértem, ha valaki nem akarja, hogy a szülei tartsák el, az azért bizonyos családokban sok kötelezettséggel jár ("amíg az én kenyeremet eszed, addig azt csinálod amit én mondok")

2011. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez mind szép és jó,csak mire kitanúl egy szakmát addigra éhen döglik ő is és a szülei is.

Ha van hozzá gyomra,csinos is,pénzt is akar keresni,akkor miért ne?Mindenki úgy él meg ebben a ki@szott világban ahogy sikerűl,sajnos ezt teremtették nekünk.

2011. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Dudák-dudák, a csaj legyen buta. :DD
2011. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
38%
a munka, mint alternatíva fel sem merül? eszemmegáll...
2011. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szülői ház miatti kiszolgáltatottságról, eladósodásról, betegségekről kevesebb rémtörténetet hallottam.
2011. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!