Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jobb? Ha egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb? Ha egy kapcsolatból dob a srác/csaj akit szívből szerettél, vagy ha meg sem történt volna a kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 hónapja dobott a barátom és a napokban találkoztunk újra és szeretne "baráti" kapcsolatot de amikor elkezdte mesélni hogy már 2 hónapja van egy barátnője aki vékonyabb szőkébb kékszemübb, szexibb mint én és sokkal jobb vele akkor valami nagyon fájt belül.


És így az a kérdésem, ki szerint jobb szívből szeretni valakit aki utána összetör vagy inkább jobb nem is szeretni és nem gabalyodni komoly kapcsolatokba?


20/L


2011. szept. 25. 21:49
 1/6 napietus ***** válasza:
hát az biztos, hogy te jobban jártál volna, ha nincs ez az egész. a kockázat sajnos mindig benne van, de anélkül ugye nincs haszon...amit tehet az ember lánya, hogy ha már látja, hogy dűl össze az egész, akkor dobja a pasit, és így sosem kell megélnie azt, hogy egy ilyen bunkó, mint az exed, dobhassa.
2011. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van :s 1 évet voltunk együtt de az utolsó 3 héten teljesen megváltozott de azt hittem még helyrejöhet a kapcsolat:s azt hitem hogy 1 év azért neki is annyi és jelent valamit de hát nem :S
2011. szept. 25. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig életemben egyszer szerettem szívből, de vele soha nem jöttem össze. Érezni nem érzem a hiányát az ilyen nagy és mély szerelmeknek egyébként, enélkül is lehet élvezni a másik társaságát.
2011. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó. Velem is hasonló a helyzet. Szívből szeretek valakit, aki külföldre költözött. Nem lenne jobb most a helyzet, ha mielőtt kiköltözött, együtt lettünk volna pár hónapig.

Amikor nem vagyok szerelmes, minden vágyam, hogy az legyek és ebbe is ugyanúgy bele tudok őrülni, mint a szerelmi bánatba:) Sajnos ez van.

De ha muszáj választani: legyek szerelmes, legyen belém szerelmes, együtt vagyunk, és vagy összetör, vagy nem..Nem maradhatok egyedül csak azért, hogy ne bántsanak meg.

2011. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy most is még kicsit hiányzik, és amikor próbálkoznak nálam srácok, akkor ha össze is jövök velük, akkor az ölelés a csók nem indít meg bennem semmit. Már néha amikor bókol nekem hogy mennyire szép vagyok azt is gáznak érzem :S


Tehát ezután ha nem vagyok szerelmes a srácba akkor nem is tudom szeretni szívből, ha hív nincs mindig kedvem felvenni vagy talizni nincs kedvem vele, mert nem érzek semmit iránta csak jó vele. Ha szerelmes vagyok akkor meg csak a másikért élek de félek hogy mint előbb egyik napról a másikra elmúlik benne valami és otthagy:S

2011. szept. 25. 22:28
 6/6 napietus ***** válasza:
"Ha szerelmes vagyok akkor meg csak a másikért élek" látod, ez az a hiba, amit nem szabad elkövetni. nem önzőségből, mégcsak nem is önvédelemből. egyszerűen egészséges öntudatból.
2011. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!