Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig nekem kell...

Miért mindig nekem kell hívnom őt? Ő miért nem tud néha felhívni?

Figyelt kérdés

Olyan jól esett volna most is ha nem azt mondja, hogy majd hívjam ha elmegyek aludni, hanem ha felhív akkor, amikor úton van a haverjához... Akkor egyértelmű szerintem, hogy nem zavar, mivel nem 5 perc alatt megyek el aludni...

Mindig nekem kell hívnom őt, ő szinte sose hív... :(

A pasik tényleg ilyen figyelmetlenek? Pl virágot se kaptam tőle soha...


16/L 18/F


2011. ápr. 22. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érezteti egyébként, hogy szeret? Mert ha igen, akkor csak ilyen a természete...Ha nem érezteti, akkor mélyebbre kell ásni...:( Lehet, nem annyira szerelmes mint te.
2011. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy ő a szerelmesebb, nem én. Én csak szimplán szeretem, tisztelem őt.

Amúgy érezteti, hogy szeret. Meg tudom is, hogy imád, mindent megtenne értem

2011. ápr. 22. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:

hát ez azért érdekes!

Mi a párommal naponta többször is beszélünk, ha nem vagyunk együtt, és felváltva hívjuk egymást, egyszer ő, egyszer én. És nem friss kapcsolat!


Őőő anyagilag hogy áll a párod? Nem lehet, hogy szégyenli azt mondani, hogy mondjuk nincs pénz a telóján, és kártyát sem tud venni? persze, csak ha nem előfizus

2011. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ingyen beszélhetünk


Állítólag azért nem hív, mert fél, hogy zavar.. -.- Hiába mondom el neki 100-adjára, hogy ha zavar nem veszem fel...

2011. ápr. 22. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismered a szüleit? lehet örökölte, hogy ilyen. Ha szerelmesebb mint te, akkor viszont meg kell vele beszélned azt, hogy mi esne jól és minek örülnél. Ha szerelmesebb mint Te, megteszi és megfogadja. hisz fontos neki, hogy mit gondolsz/érzel.
2011. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem őket, szégyelli őket előttem...


Nem szeretnék szerelmes lenni. Akibe eddig szerelmes voltam, 1 hónap alatt meguntam.

2011. ápr. 22. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:

második vagyok, nem akarlak megbántani, de írod, hogy azt mondja fél, hogy zavar. Ha ez igaz, akkor egy kis "szerencsétlen" papucs!

Azért írtam idézőjelben, mert tényleg nem bántásnak szánom

2011. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A pasik ilyenek. A legtöbb csak vészhelyzetben hív fel. Ne ezen rágódj, ha amúgy minden rendben van. A virág meg... nem jelent semmit. Ha egy pasi virágot hoz és nincs alkalom, akkor valami miatt kárpótolni akar. xD
2011. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem papucs.

Válaszolni arra nem tud, hogy miért zavarna.. :/ Olyan kis butus :P

2011. ápr. 22. 21:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, akkor félénk...?
2011. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!