Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nő jut eszedbe a...

Milyen nő jut eszedbe a Krisztina név hallatán?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy nagyfejű rövid hajú magas lány, kicsit gyerekes.
2011. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
kitartó, erős egyéniség, általában ami a szívén, a száján is
2011. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem idos, hanem inkabb 30-40 koruli vagy picit idosebb no ugrik be rola. Nekem tetszik ez a nev, de sok embert megismertem vele es egyik sem volt szazas sajnos. Mindegyik bekepzelt, fellengzos volt, de onallo gondolata egyiknek sem volt. Olyan semmilyen szemelyisegunek kepzelem el, aki egyebkent elsore megnyero, de ha megismered, akkor kiderul, hogy ures. Sajnos akarkit ismertem ezzel a nevvel, mind ilyen volt, de biztos, hogy vannak kivetelek. A nev szep onmagaban.
2011. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy vékony szőke mosolygós lány, az egyik barátnőm.:)
2011. ápr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Rikácsolós, nagy szájú, kiállhatatlan.

Tündéri, mosolygós, halk szavú.

Elég vegyes.

2011. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az első barátnőm. Aki, miután szakítottam vele, anyámat fenyegette meg életveszélyesen telefonon. (Amikor anyám egyedül volt otthon, mi apámmal és a tesómmal Párizsban voltunk azalatt történt.) Ezt nem tudom megbocsátani neki 15 év távlatából sem.
2011. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos, de ha kell felemeli a hangját. És szeret sürögni, forogni mindenhol.
2011. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Engem Krisztinának, hívnak, valójában nekem, sincs ki mind a 4 kerekem, őrűlt és vicces vagyok, na meg kimondom azt amit mások gondolnak rólam, :D rikácsolós hangom nincs, csak botfülem, őszinte vagyok....a magam módján......szeretek színészkedni, gyűlölöm aki hülye p***a, nagyon ellenemre van, bátor vagyok és megvédem azt amit akarok, és segítőkész vagyok, mielőtt mindenki úgy gondolná, na ez meg magát ajnározza, elmondom, hogy eléggé forrófejű vagyok és ha valaki beszól nekem én vissza szólok legyen akármilyen idős velem ne packázzon, valójában anyámat és mamámat is Krisztinának hívják, anyám aranyos, ideges.....nagyon és rendbeteg ahogy én is, mamám meg mindenkire kiakad meg sokszor lenéz, de remek szakács, a másik mamám szintén Krisztina Yeeee! és......furcsa.....na szerintem mindegy, hogy mi az ember neve, de én sokszor elszégyellem magam ha egy filmben meglátok a Krisztina nevű ribit, az én nevemmel, még ha idősebb is, akkor is rólam nevezték el :-)
2014. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!