Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van mindenbol, nincs...

Elegem van mindenbol, nincs értelme élnem mit csinálljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Susan Forward Mérgező szülők könyvét olvasom, és én határozottan jobban lettem tőle. Meg mondjuk nyugtatót is szedek, és bedobtam 2 sört is.

Keresd meg a probléma gyökerét, hogy miért érzel így.

2011. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamit csinálnod kellene mégiscsak. Pl. kitalálhatnád, mit tehetnél mások javára, kinek segíthetnél és mit. Esetleg azt is kitalálhatnád, mit kellene tanulnod ahhoz, hogy megbecsülhessed magadat, és kifejleszthessed magadat vagy a benned rejtőző képességeket. Vagy kifejleszthetnéd az önbizalmadat azáltal, hogy nagy akaraterővel véghezviszel valamit, amit eltervezel. PL. minden reggel futsz két háztömbkörülit. Ez nagyon jó vérkeringést ad arra a napra, és ezáltal jókedved lehet. És becsülhetnéd magad, hogy lám, lám, futok minden reggel.
2011. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kései Sirató ***** válasza:
67%
Miért van eleged?
2011. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

1. Végezz testmozgást.

2.Mutasd ki az érzelmeid. / sírd ki magad /

3.Létesíts érintéses kapcsolatot. / menj masszőrhöz /

4.Vezess naplót. / írjál ki magadból mindent /

5.Oszd meg mással a gondjaid. / beszélgess egy baráttal /

6.Gondolkozz pozitívan. / alkoss kedvező képet magadról /

7.Lélegezz mélyeket.

8. Alkoss. / fessél rajzolj, énekelj, táncolj /

2011. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez a mai nap ilyen, Nekem is elegem van, pláne hogy ma elkezdtek tesómék b@szogatni, miért nem csajozok be...

Szétrombolták az önbizalmam, azt érzem nem felelhetek meg senkinek, mert nincs legalább egy f@sza autó meg zsák pénzem és fogorvoshoz is kellene mennem... nem alegszebbek sajnosa fogaim.


Most éppen vörösbort iszok, zenét hallgatok és family guyt nézek!

2011. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én asztrológiát tanulok, ezért tisztában vagyok vele, hogy ahogy elmúlnak a fényszögállások, javul a helyzet.Tudnod kell hogy minden ember életében vannak nagyon mély időszakok, amik lassan, apránként de javulnak, elmúlnak. Később ha visszatekintesz rájösz, hogy mi miért, történt, és ha nem történt volna most más lenne a helyzet... (Néha árnyélnak is jönnie kell különben nem tudnánk örülni a napfénynek.)
2011. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21:38

Melyik csillagot kell kilőnöm, ha az sz*r állapot úgy 20 éve tart??

2011. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az életnek mindig van értelme, különben Isten nem teremtett volna meg téged, nem születtél volna meg. Volt veled célja, és szeretné, ha azt véghez is vinnéd, mielőtt visszatérsz hozzá. Rendezd vele a kapcsolatod, akkor a kedved is jobb lesz, az életed is és még a céljaidat is megtalálod.
2011. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én is mostanába ezt érzem, tudom milyen dolog. Hívd át egy barátodat vagy akárkit, am meg nemhiszem h egyedül vagy ezzel, rengetegen vannak így, én azt mondom h túl kell lenni rajta.

16/F

2011. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Innen is láthatod a magyar megoldást: ha nem jól mennek a dolgaid, idd le magad! Az majd megoldja!
2011. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!