Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálljak? (help! )

Mit csinálljak? (help! )

Figyelt kérdés
Anyám nem akar felengedni kocsmába, mert ballagásomon kicsit túlzásba vittem piálást.. :S mit csináljak?? Nem azért akarok menni,hogy igyak csak beszélgetni haverokkal, és nem akar fel engedni azt mondta ha megtudja nem tom mi lesz -.-" :S
2011. jún. 14. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy? Ha elmúltál 18 akkor menj, ha nem akkor inkább ne
2011. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vagy 18, akkor szépen otthon maradsz. Legalább talán egy kicsit elgondolkodsz a dolgokon. Egyébként meg hívd meg őket hozzátok, üljetek ki az udvarra, és beszélgessetek ott. Ebbe még talán édesanyád is beleegyezne, így legalább találkozhatsz a barátaiddal.
2011. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Tanulj meg írni!
2011. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért pont a kocsmában akartok beszélgetni? Tényleg, menjetek be a szobátokba vagy az udvarba, menjetek moziba stb...
2011. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 klixa ***** válasza:

Szerintem te még nem vagy 18.... Nem is nagyon fogsz elgondolkodni... elég "gáz" ha a haverok a kocsmában vannak... elég korán leszel alkoholista, úgy, hogy fogalmad sincs az életről! Elég ciki ez a kocsma dolog.... Lehet ettől most még vagánynak érzed magad, és lehet a kocsmában lévő szintén nagyon "vagány" csajoknak ez bejön... és biztos neked is.

Hát, sok sikert a fejlődésedhez!

2011. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
én sem szeretem, amikor ilyen az anyám. a barátaimat nem viseli el, tehát mi is általában kocsmába megyünk, mert máshol nem tudunk találkozni. (örülök neki, hogy mindenki pesten lakik és tud mozizni...) szóval ha nem enged, akkor csak simán lelépek. te sem tudsz mást tenni, vagy elmész, vagy otthon maradsz.
2011. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó előtti pontosan én is így gondolom. Eddig azt hittem,hogy én vagyok gáz,hogy elítélem a kocsmázást. Most megnyugodtam,hogy van még ilyen ember,mint én.

Hány éves vagy?

2011. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Azt elfelejtettem,hogy én 19 múltam és lány vagyok
2011. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nemcsak a kocsmában lehet beszélgetni.

Miért nem mész el a haverjaiddal mondjuk egy plázába, ott simán lehet beszélgetni, vagy beülhettek mondjuk Mekibe, és ott kajálás közben lehet dumcsizni, vagy csak egyszerűen leültök az utcán a padra, és beszélgettek. Szóval, rengeteg hely van, ahol lehet beszélgetni, ezért nem kell kocsmába menni.

Üdv: 29/L

2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen nemcsak a kocsmában lehet beszélgetni

és becsüld meg anyádat és fogadj neki szót, mert már egyre ritkább az a szülő aki nem iszik és a gyereknek sem engedi


majd ha elmúlsz 18 annyit iszol amennyit akarsz és 2 naponta a kórházba járkálhatsz gyomormosásra

2011. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!