Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit készít, vesz az Édesany...

Ki mit készít, vesz az Édesanyjának Anyák-napjára?

Figyelt kérdés

Nincs ötletem, az utóbbi években mindig vettem, talán most nekem kellene valamit készíteni. Nézelődtem ma a városban, de nem igazán találtam olyat, ami annyira megtetszett volna. Igazából pénzem sincs sok, csak olyan 500Ft körül.

Már hetekkel ezelőtt kitaláltam, hogy hozok Anyukámnak egy csokor orgonát, mert azt nagyon szereti. Lehet, hogy erről a tervről le kell tennem, mert nagyon sok virágot kaptunk most, mivel nővéremnek és nekem is most lesz a szülinapunk. Van itthon 3 csokor tulipán, 2 nagy csokor orgona, egy nagy csokor lilom, egy kis csokorka a szobámban (1 szál orgona zölddel, 1 szál tulipán és egy barka), váza pedig már nincs üres:D Szóval, ha nem kell kidobni valamelyiket addig, akkor nem hozok orgonát:)


Szeretnék ötletet gyűjteni, hogy ki mit vesz az anyukájának. Hozzáteszem, anyukám vasárnap megy dolgozni elég korán, ilyenkor nem szokott reggelizni, tehát az ágyba viszem a reggelit kilőve..

15/L


2011. ápr. 26. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy szál rózsát, az bőven belefér a pénzedbe.

Emellé rajzolnék neki a helyedben, akkor is,ha nincs kézügyességed. Úgyis a szándékot nézik, nem a művészeti értéket.

Anyám a legjobban a kifejezetten ronda rajzomnak örült 14 éves koromban (nulla kézügyességem van), azóta se sikerült az mással lepipálnom. Írtam rá egy szép versikét is, "fejlécbe" pedig azt, hogy a "világ legjobb anyukájának". Volt meghatódás rendesen :)


Esetleg egy egszerűbb sütit süss neki, mire hazaér - létezik 5 perces nagyon egyszerű is, a hozzávalókat vetesd meg apukáddal, ha nincs minden otthon (csokidarabok és kandírozott gyümölcs jó bele)

2011. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csokor sárga rózsát - az volt a kedvence.
2011. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

könyv

ttk ha van akkor ott minden 50-70%-al olcsóbb

igy szereztem be egy "megható történetek anyák napjára" 450forintért

szál virágot veszek mellé


origami,hajtogass egy csokor virágot...pár óra alatt megvan,de azok sose hervadnak el

2011. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!