Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák napjára a vőlegényem...

Anyák napjára a vőlegényem anyukáját is lepjem meg?

Figyelt kérdés
Holnap lesz ugye anyák napja, és a saját anyukámat meglepem természetesen....van egy vőlegényem, még nem élünk együtt, de mindennél jobban szeretem őt, nem lenne illő meglepni az ő anyukáját is?!, hogy "megköszönjem", hogy világra hozta a kedvesem?????!!!!!
2011. ápr. 30. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

Elso sorban elegge szomoru, hogy azt irod mindennel jobban szereted a volegenyed anyjat. A sajat anyad kene mindennel jobban szeresd.


Masod sorban pedig, szerintem nem kene meglepned ot. Mindenki foglalkozzon a sajat anyjaval.


25L

2011. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Az én barátom anyukáját is megyünk felköszönteni veszek neki egy kaspós virágot szerintem illik,illetve az én anyukámnak ad a párom virágot :)
2011. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Közösen felköszönthetitek, de sztem csak úgy külön ne állíts oda elé, külön ajándékkal mármint.


Elsőnek: a kérdező a vőlegényét szereti mindennél jobban, nem a vőlegény anyját!:)

2011. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem a barátom anyukáját szeretem hihetetlenül, hanem a barátomat, de ott a vessző...mindegy, még töprengek...köszi a válaszokat:)
2011. ápr. 30. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem feltétlen szükséges..

..én eddig sosem köszöntöttem Anyák napján Párom Anyuját, hiába kedvelem nagyon.

2011. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a vőlegényedet! Ha ő felköszönti a te anyukádat, akkor te is köszöntsd fel az övét!
2011. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen.........jol elneztem. A volegenyedre ertetted.

Bocs.

2011. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha bensőséges a viszonyotok... De sztem nem kell. max ha a párod akkor köszönti fel amikor ott vagy akkor te is adsz neki puszit... oszt kész.
2011. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell,szerintem se.
2011. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy történik, hogy közösen veszünk én anyukámnak és a párom anyukájának is egy kis apróságot, és közösen felköszöntjük mindkét édesanyát. Először a párom édesanyját, mivel velük lakunk, aztán megyünk az én anyukámhoz.


De ha a vőlegényed, eddig hogyan oldottátok meg? Mert gondolom, nem ez az első anyák napja, amióta együtt vagy a vőlegényeddel.

2011. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!