Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki 30-40 éves...

Van itt olyan aki 30-40 éves kora ellenére egyedül lakik?

Figyelt kérdés
Mi az oka? Nem unalmas?
2011. ápr. 26. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egyedül lakom. Dehogy unalmas, sőt. :)) Van párom, de még nem akarok összeköltözni.
2011. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Inkább egyedül lakjon valaki 30-40 évesen, mint az anyjával.
2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én apukám(45) egyedül lakik, de nem unatkozik, mert sok dolga van.
2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, mert már nem tudok alkalmazkodni. A párom sem, ezért nem élünk együtt.
2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
barátom 49 és egyedül lakik...
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagymamám 40 évesen vált és a mai napig egyedül él... Megvan sok állalt sok tennivaló...
2011. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én igen, és néha unalmas, azért osztom az észt ezen a szar gyk-n
2011. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nemrég elhagyott a párom egy többet, szebbeket igérő emberért, ennek ellenére a mai napig rettenetesen szeretem őt. A nappalokat rengeteg munkával töltöm, hogy lekössem magam, és felejtsek. Így egyáltalán nem nevezhető unalmasnak. Az éjszakák viszont egyelőre nagyon nehezek. Ezért is vagyok itt ilyenkor, és próbálok írni az érdekesebb kérdésekre. Közben apránként berendezkedem az egyedüllétre, talán végleg. Nem érzem, hogy a történtek után bárkiben meg tudnék bízni, vagy bárki hóbortjait el tudnám már viselni. Nem érzem, hogy képes lennék bárkihez is alkalmazkodni. Most még nehéz, de könnyebb lesz, ha sikerül felejteni. Csak magamnak kell megfelelnem, bár az sem egyszerű!

35 f

2011. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Hozzáteszem, az egyedülléttől egyáltalán nem félek, talán jobb, kiegyensúlyozottabb is lesz így az életem. De azért vannak olyan időszakok az évben, amikről tudom, hogy a helyzetemből adódóan pokoli nehezek lesznek. Pl. a Karácsony egyedül, életemben először...

2011. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!!!
2011. ápr. 26. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!