Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20éven túli hímnemű egyedek :...

20éven túli hímnemű egyedek : mik azok az ajándéktárgyak férfiaknak, amik nőknek a kozmetikai cikkek, ékszerek?

Figyelt kérdés

Először is: a "hímnemű egyedek" után lenne egy mosolyjel, ha az ódal hagyná;).

Ha nőnek kell ajándékot venned, de már "minden elképzelhetőt" megvettél neki az évek során, mindig vehetsz neki egy körömlakkot, rúzst, nyakláncot stb. Férfiaknál mi ezek megfelelője ilyen helyzetben?


2011. ápr. 28. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Egy kanna 95-ös ólommentes a motorba.22/F
2011. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
borotvahab, arcszesz, hajzsele, kimert parfum, dezodor. ha ilyen aprosagokra gondoltal...
2011. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmikre gondoltam, de az a különbség szerintem, hogy míg egy nő örül egy szép rúzsnak például, addig a férfinak az arcszesz olyan...semmilyen. Rosszul gondolom?

Nem inkább kis elekronikai kütyüknek örülnek inkább?...

2011. ápr. 28. 12:10
 4/15 A kérdező kommentje:
-1 inkább
2011. ápr. 28. 12:11
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez férfifüggő.Aminek hasznát lehet venni,annak a férfiember örül,örömét leli benne.Legjobb,ha az érdeklődési körének megfelelően választ a nő a férfinak ajándékot.Amennyiben érdekli az elektronika,akkor bárminek örülni fog,csak feszültséggel működjön,ha nem tetszik neki,maximum szétszereli,akkor meg abban leli örömét..
2011. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet leegyszerűsíteni, mert minden férfi másnak örül, és azon belül is elsősorban annak fog örülni, amit eddig még nem kapott. Én is(mint annyi férfi) imádom a műszaki cuccokat, de ha pl kapok egy másik akkus csavarhúzót, akkor nem lesz felhőtlen az örömöm, hiszen már van egy olyanom. Ilyenkor a párom nagy kreativitással átfésüli a szerszámkészletem, majd választ egy olyan eszközt, amim még biztosan nincs, és tudja(hiszen ismer), hogy nekem az nagyon kell.

Szerencsére a párom nagyon jól ki szokta találni az igényeimet, és nem ragad le a tusfürdő-dezodor-testápoló háromszögben.

Ha viszont nem áll hozzád közel az illető, akkor mehetnek a sablonajándékok, sőt, akár a viccesek felé is lehet tolódni.

2011. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy jó kis Wenger NewRanger bicska, egy komolyabb darab.

Vagy egy csontnyelű vadászkés bőr tokkal.

Ha ilyesminek nem örül, akkor nem is férfi, hagyd ott.

2011. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mármint agancsnyélre gondoltam, nem csontra.
2011. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12:04 vagyok. azert irtam a piszlicsare dolgokat, mert a noi dolgok kozott is ilyen jelleguek voltak felsorolva. nyilvan egy sziremszarom ruzs=tusfurdo es hasonlok. a szerszamokkal egyet ertek, a muszaki kutyukkel is, de en a kerdesbol azt vontam le, h olyanra kivancsi, amibe nem kell sok penzt meg gondolkodast feccolni. nem? amennyiben tevedek, javitsatok ki, de en igy ertelmeztem. pl a nyaklancnal nem egy design ekszer jutott az eszembe, hanem egy szimpla kis bizsu. en pl a paromtol meg sosem kaptam ilyen jellegu dolgokat, ugyis tudja, h ami kell, azt megveszem magamnak, mindig nagyobb kaliberu dolgokban gondolkodunk mindketten.
2011. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az autóm kipufugójához egy középdob jól esne , mert szétégett a mostani :)

Ja és az én barátnőm speciel pont nem a tipikus nők közé tartozik , szóval a körömlakk , rúzs stb kilőve , így mindig törhetem a fejemet . De ő pl "könyvbuz|" , tehát az legtöbbször tuti dolog neki .


Node a kérdésre jobban válaszolva azért a borotvahab , borotva hasonlók a férfiaknak is kell és mindig örülök , ha ezzel megspórolok pár ezer ft -ot és azt arra költhetem ami nekem kell :D

2011. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!