Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20éven túli hímnemű egyedek :...

20éven túli hímnemű egyedek : mik azok az ajándéktárgyak férfiaknak, amik nőknek a kozmetikai cikkek, ékszerek?

Figyelt kérdés

Először is: a "hímnemű egyedek" után lenne egy mosolyjel, ha az ódal hagyná;).

Ha nőnek kell ajándékot venned, de már "minden elképzelhetőt" megvettél neki az évek során, mindig vehetsz neki egy körömlakkot, rúzst, nyakláncot stb. Férfiaknál mi ezek megfelelője ilyen helyzetben?


2011. ápr. 28. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Férfiúi örökzöldek: (az anyukám és mamám tanításai után)


1. szesz (a férfiak 98%-a örül neki)


2. bögre/korsó (igazából uniszex ajándék)


3. zokni (ez férfiaknál fogyóeszköz, de csak rokonoknak!)


4. kaja (ha valami nagyon finomat süt/főz az ember, azért nagyon hálásak szoktak lenni, pláne, ha csak neki és jó sokat) :)

2011. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Persze, nem lehet általánosítani, ahogy nőknél sem(írta is az egyik válaszoló, hogy az ő barátnője nem festő-fajta;)), de ha egy férfi egy nőnek ajándékképpen az általam felsorolt dolgokat veszi, a nő is ilyen kaliberű dolgokban gondolkozhat. Ez egyben egy igen a 12:56-os válaszolónak:)

Az utolsó válaszoló érzett rá leginkább, hogy mire is vagyok kívnácsi, de (majdnem:P) mindenki jó dolgokat mondott. Köszönöm, és ha még vannak, várom az ötleteket (eccerű és naccerű sablonajándék-mondjuk, ez a téma)!

2011. ápr. 28. 15:56
 13/15 Darcy01 ***** válasza:
Szerintem nem ciki megkérdezni a férfitől (és bárkitől egyébként), hogy minek örülne. Így mindkét félnek könnyebb. Neked nem kell törnöd rajta a fejed és izgulni, hogy vajon tetszeni fog-e neki, a megajándékozott pedig biztosan örülni fog neki!:-)
2011. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Darcy01- már megtörtént, a válasz egy bárgyú "nemtom", és mivel nem vagyunk teljesen közeli viszonyban, nem akadékoskodtam.
2011. ápr. 28. 18:24
 15/15 Darcy01 ***** válasza:
Ha nem vagytok túl közeli viszonyban, akkor szerintem megfelelnek a "snassz" ajándékok, nem feltétlenül kell személyességre törekednek.
2011. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!