Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen nehéz báni a...

Mért ilyen nehéz báni a családdal?

Figyelt kérdés
Én és a családom egy másik országba költözött már három éve. Ciprusra költöztünk. Én 11 vagyok és van két nővérem az egyik 17 a másik 15. A 17 éves egy magyar koleszben lakik egy jó ideje. A 15 éves szinte minden nap az ágyban laptopozik ha persze nem van a Francia suliba. Én angol suliba járok. Az apukám Magyarországon él. Ő egy keramikus ilyen rajzos dolgokkal dolgozik. Most épen kertészkedik apukám.(Imádom az apukámat) Anyukám valami könyvelőféle most három embert el kelet küldeni mert nem volt munka az anyukám volt az egyik nem mondta el hogy ne aggódjunk. Az anyám az anyára és apjára ütött mert nagypapám nagyon hosszan unalmas szarokat mesél. Az anyára azért ütött mert veszekedős hárpia (Néha, nem úgy mint az anya) és mindenkit bosszant egyfolytában mert tetszik neki. Régen anyukám mindig dolgozott nagyon hamar elment dolgozni és lefejte a tejet magáról. Nekünk dadánk volt és jobban szeretem a dadám mint az igazi anyám. Ez normális? Apukám anya nagyon kedves de valami baja van most. Ez olyan nehéz legkisebbnek lenni.
2011. ápr. 28. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz megérteni amit írsz. Amihez hozzá tudok szólni, az az, hogyha a dadád többet volt veled, mint a saját anyukád, akkor természetes, hogy jobban szereted. Ha majd felnősz, akkor majd rájössz, hogy azért szereted te annyira anyudat is, mint a dadád. Akkor majd sok mindent megértesz. Azt is például, hogy anyudnak sokat kellett dolgoznia, és összetartani egy szétszórt családot, ezért van dadád. Hogy anyád helyett anyád legyen. De végtére anyudat senki nem tudja helyettesíteni! :)
2011. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtál nekem. Már egy kicsit jobban értem! :) :D :P xD
2011. ápr. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!