Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a családdal?

Mit csináljak a családdal?

Figyelt kérdés
az egész családom paraszt. előszöris : úgy esznek , de kajak mint a disznók . rágás közben isznak, meg egy fél kiflit belerak a szájában és közben potyog ki a kaja. UNDORÍTÓ. és én vagyok az egész családban a leg kedvesebb. ez most nem nagyképűség és ha valaki ismer lehet hogy else hiszi rólam de ez így van.. én mndenkit meghallgatok . mikor én beszélek mindenki a szavamba vág. én segítek mindenbe főzés,takarítás de nekem nem segítenek. de ha szólok akkor én vagyok a rossz hogy én még ennyit se birok megcsinálni a családért. és van egy unoka tesóm ..8 éves de annyira elvan kényesztetve hogy az már durva. beszélgetek az unokatesóm annyával és mondtam neki hogy nekem már 9kor aludni kellet menni ha álmos voltam ha nem . az unokatesóm éjfélig fennmaradhat. mikor én 8 éves voltam akkor azt csináltam amit a többiek mondanak . most mindenki azt csinálja mint az unoka tesóm. és akkor mondta az annya hogy én féltékeny vagyok rá. szerintem ez nem féltékenység de nem tudom. 14/L
2011. nov. 3. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, 14 evet kibirtal akkor ezt a 4 evet mar gyerek jatek lesz. Kicsit azt erzem az irasodbol, hogy eltulzod a dolgokat. Tanulj, suli utan meg elkoltozol ha ennyire nem birod otthon.
2011. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem túlzok el semmit minden így van ahogy leírtam. hát... ahogy most látom az anyagi helyzetemet/helyzetünket nem hiszem hogy 18 évesen eltudnék költözni.
2011. nov. 3. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, az embereket megvaltoztatni sajnos ugyse tudod, probald meg oket figyelmen kivul hagyni es ahogy lehetoseged lesz ra elmenni onnan. Mast nem nagyon tehetsz.
2011. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát oksi :)
2011. nov. 3. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te máshogy gondolni rájuk, mármint szeretettel és a jó dolgokat, oké ez így hülyén hangzik, de nagyon mást nem tudsz csinálni. Élsz még velük mondjuk 4 évet, az neked is sokat segítene, ha te magad megpróbálnál máshogyan jobban viszonyulni hozzájuk, mert vagy"szenvedsz" még egy ideig, vagy megpróbálod élvezni.
2011. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pártedli
2013. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!